Aasa Polska nagrodzona za ofertę dla biznesu i działania CSR

Aasa Polska zdobyła dwie nagrody w prestiżowym konkursie Loan Magazine Awards 2017. Firma otrzymała statuetkę w kategorii „Biznesowa Pożyczka Roku” za ofertę „Aasa Dla Biznesu” oraz w kategorii „Społecznie odpowiedzialni 2017” za kampanię „Aasy Netu – bądźmy bliżej”. Gala rozdania nagród odbyła się 8 lutego 2018 roku we Wrocławiu.

Loan Magazine Awards to konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów, inicjatyw i usług na rynku pożyczek pozabankowych i w szeroko rozumianej branży FinTech. Nagrody przyznawane są przez przedstawicieli najważniejszych firm i instytucji branżowych.

Aasa Polska zwyciężyła w dwóch kategoriach. Statuetkę „Biznesowa Pożyczka Roku” zdobyła po raz drugi z rzędu za ofertę „Aasa Dla Biznesu”. Jury konkursu doceniło takie zalety rozwiązania, jak możliwość pożyczenia nawet 10 000 zł na 24 miesiące już od pierwszego dnia prowadzenia własnej firmy, minimalna liczba wymaganych formalności, ekspresowa decyzja, możliwość podpisania umowy online i błyskawiczny przelew środków. “Aasa Dla Biznesu” oferuje także elastyczną formę spłaty pożyczki, którą dodatkowo można wliczyć w koszty prowadzonej działalności.

Drugą statuetkę Aasa Polska otrzymała w kategorii „Społecznie Odpowiedzialni 2017” za kampanię CSR „Aasy Netu – bądźmy bliżej”. Została ona przyznana przez przedstawicieli środowiska finansowego w wyniku głosowania, które miało miejsce podczas gali. Celem kampanii jest cyfrowa aktywizacja dojrzałych osób, zwłaszcza kobiet między 45. a 70. rokiem życia, przy wsparciu młodszych pokoleń. W ramach inicjatywy powstał bezpłatny multimedialny program nauczania dotyczący m.in. pisania maili, prowadzenia rozmów on-line i wyszukiwania interesujących informacji w Internecie. Partnerem honorowym kampanii jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych, a partnerem medialnym portal Odpowiedzialnybiznes.pl, należący do Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że zostaliśmy docenieni za ciężką pracę wykonaną na rzecz wspierania mikroprzedsiębiorczości i odpowiedzialności społecznej, które są niezwykle ważne dla nas i całej branży – powiedział Ovais Siddiqui, CEO Aasa Polska. – Dobrze jest widzieć, że przedstawiciele sektora doceniają nasze działania w tym obszarze. W tym roku planujemy kontynuować i rozwijać obie nagrodzone inicjatywy.