Aasa z tytułami „Pożyczka ratalna roku” i „Biznesowa pożyczka roku”

Aasa Polska zwyciężyła w konkursie organizowanym przez portal informacyjny Loan Magazine w kategorii „Pożyczka ratalna roku”. To prestiżowe branżowe wyróżnienie Aasa otrzymała już drugi rok z rzędu. Dodatkowo firma została uhonorowana nagrodą specjalną „Biznesowa pożyczka roku”.

Przedstawiciele firmy Aasa odebrali nagrody podczas corocznej Gali Loan Magazine Awards, 26 stycznia we Wrocławiu. Celem uroczystości było wyróżnienie produktów i instytucji mających szczególny wpływ na rozwój branży finansowej, w ramach której sektor pozabankowy nabiera coraz większego znaczenia.

Nominacji do poszczególnych nagród dokonała kapituła złożona z osób aktywnie działających na rynku, reprezentujących instytucje takie jak Konferencja Przedsiębiorców Finansowych, Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej, czy Związek Firm Pożyczkowych. Wybór zwycięzców w poszczególnych kategoriach należał do samej branży, której przedstawiciele otrzymali specjalne ankiety do głosowania z możliwością oddania jednego głosu na swojego faworyta.

Aasa Polska jest firmą udzielająca wyłącznie pożyczek ratalnych, w oparciu o unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Nagroda w tej właśnie kategorii, przyznana przez przedstawicieli branży już drugi raz z rzędu, jest dla nas szczególnie cenna. Stanowi dowód docenienia naszych starań o spełnianie oczekiwań klientów indywidualnych i biznesowych – mówi Przemysław Kromer, Dyrektor Finansowy Aasa Polska.

Aasa Polska jest technologiczną firmą finansową o skandynawskich korzeniach, która specjalizuje się udzielaniu pożyczek ratalnych dla konsumentów oraz małego i średniego biznesu. Firma nie udziela pożyczek krótkoterminowych, dba o rozwój rynku i klienta. Ściśle współpracuje z wiarygodnymi instytucjami takimi jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej – ERIF i Infomonitor. Firma jest obecna na polskim rynku od 2012 roku.