ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych tworzy bazę odpowiedzialnych doradców

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych ma nowy pomysł na ułatwienie życia swoim klientom. Stworzyła wyszukiwarkę odpowiedzialnych doradców kredytowych, tak aby umożliwić klientom współpracę z tymi specjalistami, którzy w najlepszy sposób sprostają ich oczekiwaniom. Właśnie rusza portal OdpowiedzialniDoradcy.pl.

Dzięki portalowi OdpowiedzialniDoradcy.pl, można w łatwy sposób znaleźć najlepszego specjalistę z dziedziny finansów. Wystarczy wpisać miejscowość, w której kontakt z doradcą będzie najwygodniejszy oraz oczekiwaną specjalizację. Na stronie znaleźć można także ranking doradców oraz opinie, jakie wybrany doradca otrzymał od innych klientów. Ideą projektu jest znalezienie takiego doradcy, który pomoże w wyborze rozwiązania najbardziej dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta – zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych. Wyszukiwarka umożliwia szybki kontakt z wybranym doradcą za pomocą formularza kontaktowego lub przez centralę, która połączy nas telefoniczne lub przekaże wiadomość, jeżeli doradca nie będzie mógł w danej chwili rozmawiać. Na stronie można także ocenić pracę doradcy i polecić go innym klientom.

– Idea tego projektu jest spójna z naszą wizją roli branży finansowej. Polega ona przede wszystkim na tym, by kierując się odpowiedzialnością i uczciwością, służyć Tobie, naszej Klientce, naszemu Klientowi. Doradca finansowy powinien być instytucją zaufania publicznego, a to oznacza nadrzędność Twojego interesu nad interesem instytucji finansowej. Budując społeczność odpowiedzialnych doradców, kierujemy się zasadami odpowiedzialnej sprzedaży – oferujemy produkty, których potrzebujesz, na które Cię stać i które rozumiesz – czytamy na stronie OdpowiedzialniDoradcy.pl.

Projekt OdpowiedzialniDoradcy.pl to także szansa dla doradców, aby pokazać, że są częścią społeczności kierującej się zasadami etycznymi, dla której pośrednictwo i doradztwo finansowe są źródłem zawodowej satysfakcji i dumy. Ranking podnosi poprzeczkę w zawodzie doradców kredytowych i buduje pole do zdrowej rywalizacji między doradcami. Im lepiej będą bowiem wykonywali swoją pracę, tym lepszą ocenę dostaną od swoich klientów.

Co prawda nie jest to pierwsze tego typu miejsce w sieci, ale wyróżnia się dbałością o odpowiedzialne relacje z klientem. Z kilkuset doradców ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych obecnie w bazie znajduje się ich kilkudziesięciu, ale chcemy aby docelowo byli tam wszyscy. W bazie znajdują się wyłącznie współpracownicy ANG, co oznacza, że wszystkich obowiązują wysokie standardy profesjonalizmu i postaw etycznych. Jeżeli jednak okaże się, że działania doradcy są niezgodne z zasadami, jakimi kieruje się Spółdzielnia, to można to zgłosić. Powołana w ANG Komisja Etyki i rzecznik etyki zajmą się tym – dodaje Artur Nowak – Gocławski z ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych.

Wkrótce powstanie również blog który będzie pełnił funkcję edukacyjną dot. kredytów i doradztwa finansowego.

Więcej szczegółów na stronie: Odpowiedzialnidoradcy.pl