Credipass – firma pośrednictwa finansowego nowym Członkiem ZPF

Credipass to jedna z czołowych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, która działa na  rynku od ponad 10 lat oraz jedyny pośrednik kredytowo-nieruchomościowy istniejący w czterech krajach Unii Europejskiej (Węgry, Włochy, Czechy, Polska). Credipass należy do Grupy Duna House Nyrt. – holdingu notowanego na giełdzie papierów wartościowych w Budapeszcie w segmencie Prime.

Credipass oferuje klientom szerokie spektrum usług, towarzysząc im w podejmowaniu ważnych decyzji finansowych będąc zarazem ich indywidualnym przewodnikiem w świecie finansów. Zaproponowane przez firmę rozwiązania zawsze dopasowane są do potrzeb i oczekiwań klientów.

W swoim portfolio Credipass posiada produkty zarówno dla klientów indywidulanych (kredyty gotówkowe, hipoteczne, ubezpieczeniowe) oraz dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (kredyty firmowe, leasing, faktoring, pożyczki unijne).

Credipass to w sumie ponad tysiąc ekspertów finansowych, zlokalizowanych w ponad 50 oddziałach. Ich kompetencje doceniają zarówno klienci indywidualni (ponad 50 000 zadowolonych klientów), jak i biznesowi (ponad 40 instytucji finansowych).

Cieszymy się z przystąpienia do największego stowarzyszenia branży finansowej w Polsce. Członkostwo w ZPF to dla nas doskonała okazja, aby jeszcze mocniej działać na rzecz sektora finansowego, a także do wymiany i dzielenia się doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami z pozostałymi członkami Związku. Co dla nas równie istotne Związek działa na rzecz edukacji finansowej i odpowiedzialnego podejścia do zarządzania swoimi finansami, co wpisuje się w przyjęty przez nas model działania. Z kolei dla klientów przynależność Credipass do ZPF oznacza kolejny dowód na to, że eksperci działający w ramach marki należą do grupy podmiotów o zweryfikowanej jakości standardów etycznych. – mówi Tomasz Przyrowski, Prezes Zarządu Credipass.

Serdecznie witamy w gronie Członków Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce!