Członkowie ZPF wśród laureatów Loan Magazine Awards 2019

Członkowie ZPF wśród laureatów Loan Magazine Awards 2019

Za nami Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2019, podczas której w obecności ponad 250 gości ogłoszono wszystkich zwycięzców w poszczególnych kategoriach plebiscytu. Loan Magazine Awards to inicjatywa, której Związek Przedsiębiorstw Finansowych patronuje od początku, mająca na celu wyróżnienie firm, produktów oraz usług za miniony rok w obszarze pożyczek i finansowania pozabankowego. W tegorocznej edycji wręczono nagrody 21 firmom, w większości będącym Członkami ZPF. Została również przyznana jedna nagroda osobowa Człowiek Roku 2019, której laureatem okazał się Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines SA.

NAGRODY DLA INSTYTUCJI POŻYCZKOWYCH

W kategorii Reklama Roku 2019 wygrała reklama firmy Wonga.

Tytuł Digital Loan Of The Year 2019 Kapituł Konkursowa przyznała pożyczce Vivus. Marka Vivus okazała się również zwycięzcą podczas głosowania wszystkich uczestników zgromadzonych na sali w kategorii Marka Roku 2019.

Tytuł najlepszego Biznesowego Produktu Roku 2019 trafił zaś do marki Aasadlabiznesu.

KRYSZTAŁY JAKOŚCI LOAN MAGAZINE AWARDS 2019

Po raz drugi w historii Loan Magazine Awards zostały wręczone Kryształy Jakości, które przyznaje redakcja Loan Magazine na podstawie obserwacji i zachowań poszczególnych firm pożyczkowych na rynku. W tym roku laureatami tych wyróżnień zostały: Bocian Pożyczki, Loanme, Provema, hapipożyczki.

TECHNOLOGICZNE ROZWIĄZANIA ROKU 2019

Zwycięzcą w kategorii Technologiczne Rozwiązanie Roku FINTECH 2019 została firma Mintos. Zdecydowali o tym uczestnicy Gali Finałowej. Natomiast Rada Ekspertów Loan Magazine Awards 2019 zdecydowała o wyróżnieniach specjalnych, które – spośród 12 nominowanych w kategorii Nowe Technologie Loan Magazine Awards 2019 w obszarze innowacje – trafiły do: PayPo, Screenity oraz PayUkraine.

PARTNERZY WINDYKACYJNI 2019

W dwóch tegorocznych kategoriach związanych w obrotem wierzytelnościami bezkonkurencyjna okazała się firma Alektum, która wygrała zarówno w kategorii Partner Windykacyjny w zakresie cesji wierzytelności 2019, jak również w kategorii Partner Windykacyjny w zakresie serwisu wierzytelności 2019.

PARTNERZY SPRZEDAŻY 2019

W kategorii Partner Sprzedaży 2019 w kanale naziemnym, czwarty rok z rzędu bez konkurencyjna okazała się firma FINES SA. W kategorii Partner Sprzedaży Online 2019, głosowaniem przeprowadzonym przez same Instytucje Pożyczkowe, okazała się Grupa Loando, w skład której wchodzą m.in sieć afiliacyjna Aff44 oraz porównywarki loando i pozyczkaportal.

PARTNER UBEZPIECZENIOWY ROKU 2019

Nagroda specjalna w kategorii Partner Ubezpieczeniowy Roku 2019 trafił do firmy BNP PARIBAS CARDIF.

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI 2019

Tytuł Społecznie Odpowiedzialni 2019 trafił do firmy CRIF za system Bezpieczny Pesel. Wyróżnienie specjalne w tej kategorii, przyznane przez organizatorów gali, trafiło zaś do spółki Kaczmarski Group, w podziękowaniu za dotychczasowy wkład i zaangażowanie podczas wszystkich poprzednich edycji Loan Magazine Awards.

ZAUFANI W BIZNESIE

To specjalne wyróżnienie, przyznane i wręczone zostało przez firmę CRIF, oficjalnego partnera Loan Magazine Awards 2019, następującym firmom: Ultimo, Creamfinance, Everest Finanse, Provident, Takto Finanse, Vivus oraz Wonga.