Do grona Członków ZPF dołącza silny gracz – Lendi.pl

LENDI, członkowie ZPF

Lendi Sp. z o.o. należy do TOP3 podmiotów rynku pośrednictwa kredytowego w Polsce, konsekwentnie budując pozycję lidera i wytyczając nowe standardy. Misją firmy jest rozwijanie świadomości ekonomicznej Polaków i odczarowanie procesu kredytowego, czyniąc go przejrzystym, intuicyjnym i komfortowym dla kredytobiorcy.

Za pośrednictwem sieci ponad 1700 ekspertów finansowych i blisko 80 placówek, Lendi dociera do tysięcy kredytobiorców w całej Polsce, wspierając ich usługami z zakresu finansowania hipotecznego, gotówkowego i firmowego, a także najlepiej dobranymi do potrzeb klienta produktami ubezpieczeniowymi.

Jako dostawca najnowocześniejszej technologii, która na co dzień wspiera pracę eksperta finansowego, Lendi może pochwalić się także silną pozycją wśród firm z branży FinTech, czego skutkiem są wdrożenia oprogramowania Lendi poza granicami Polski.

Lendi jest częścią portfolio największego koncernu mediowego w Centralno-Wschodniej Europie – Ringier Axel Springer Polska.

W dołączeniu do grona firm zrzeszonych w ZPF widzimy kolejny naturalny krok w rozwoju Lendi i możliwości wpływu na dalszą ewolucję branży pośrednictwa kredytowego. Bardzo cieszy nas perspektywa wymiany dobrych praktyk i doświadczeń z pozostałymi członkami. Wierzymy, że to jedna z najlepszych ścieżek do tworzenia nowego, jeszcze lepszego standardu usług na coraz mocniej regulowanym rynku finansowym w Polsce. Naturalnie, jako jednemu z liderów branży, zależy nam na jej aktywnym rozwoju w perspektywie najbliższych lat – mówi Piotr Stempiński, co-founder Lendi.

Serdecznie witamy w gronie Członków Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce!