Do ZPF dołączyło Phinance S.A. – firma z branży pośrednictwa finansowego

Miło nam poinformować, że do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce dołączyło Phinance S.A.  – jedna z największych i najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Phinance S.A. działa od 2002 roku, obecnie posiada aż 45 oddziałów na terenie całego kraju i ponad 1000 aktywnych doradców. W ramach działań spółki klienci mogą skorzystać z ponad 970 najwyższej klasy produktów finansowych. Firma oferuje niezwykle szeroki zakres usług pośrednictwa – między innymi produktów oszczędnościowych, ubezpieczeniowych, kredytowych, a także inwestycyjnych

Phinance S.A od początku istnienia aktywnie działa na rzecz regulacji rynku i wypracowywania jego zasad i standardów. Dbanie o najwyższą jakość obsługi przekłada się na ogromną liczbę rekomendacji, które doradcy Phinance S.A otrzymują od swoich zadowolonych Klientów. Celem firmy Phinance jest zapewnienie bezpieczeństwa i równowagi finansowej klientom oraz budowanie z nimi trwałych relacji.

O dołączeniu do ZPF mówi Olga Jacek, Prezes Zarządu Phinance: Dziękujemy za przyjęcie nas w poczet członków ZPF. Mamy nadzieję, że dzięki temu członkostwu zyskamy inspirację oraz, że sami będziemy inspiracją do rozwoju branży w Polsce.

Witamy w gronie Członków ZPF!