EBOF – Europejskie Biuro Ochrony Finansów, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej, w gronie Członków ZPF

Do grupy naszych członków dołącza EBOF – wrocławska organizacja działającą od ponad dekady w sektorze należności biznesowych.

Specjalizacją zespołów EBOF jest obsługa należności na każdym etapie przeterminowania, począwszy od wywiadu gospodarczego kończąc na egzekucji komorniczej. Misją firmy jest merytoryczny i partnerski dialog z przedsiębiorstwem dłużnym aby doprowadzić do inkaso należności na etapie biznesowym unikając postępowania sądowego. EBOF to również serwisant należności leasingowych.

Zespół EBOF to wysokiej klasy specjaliści z obszaru inkasa należności, mediacji, prawa, egzekucji, wywiadu gospodarczego oraz windykacji terenowej. Zgrany kolektyw rozumiejący wizję oraz stawiający Klienta na pierwszym miejscu to dla nas podstawa do działania i ciągłego rozwoju kompetencji.

Unikalne know-how, specjalizacja oraz elastyczne podejście do procesów stanowią o naszej jakości i coraz mocniej akcentują naszą obecność wśród wiodących firm w sektorze należności B2B.

„Wstąpienie do grona członków ZPF traktujemy jako zaszczyt i możliwość pokazania z naszej perspektywy – jak ważnym elementem dla krajowych należności biznesowych jest udział takich organizacji jak nasza. W swojej działalności stawiamy na dialog, biznesowe i mediacyjne podejście do firm zmagających się z odzyskiem środków od swoich kontrahentów lub podjęciem zdecydowanych działań w przypadku fraudów.  Branża powinna mówić jednym głosem oraz prezentować stanowcze i jednolite stanowisko. W naszej ocenie to baza do stabilności i rozwoju tego ważnego sektora finansów” – mówi Igor Wojcieszak, Komandytariusz EBOF o przyjęciu do ZPF.

Serdecznie witamy na pokładzie ZPF!