KONGRES ZARZĄDZANIA WIERZYTELNOŚCIAMI

KONGRES ZARZĄDZANIA WIERZYTELNOŚCIAMI

XIII KONGRES ZARZĄDZANIA WIERZYTELNOŚCIAMI
22–23 września 2022, Wrocław

Kongres Zarządzania Wierzytelnościami (KZW), organizowany przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, wpisał się na stałe w kalendarz projektów w tym obszarze. To aktualnie największy cykliczny projekt kongresu branżowego.

Kongres jest miejscem spotkania oraz otwartej dyskusji na najbardziej aktualne kwestie dotyczące stanu i perspektyw sektora zarządzania wierzytelnościami, a przy tym inspirującego miejsca spotkania sektora zarządzania wierzytelnościami, w tym dostawców wierzytelności i firm świadczących usługi w tym zakresie.

W dotychczasowych edycjach Kongresu Zarządzania Wierzytelnościami uczestniczyło już ponad 2500 osób, które reprezentowały wysoką kadrę kierowniczą z takich sektorów, jak bankowość, telekomunikacja, firmy pożyczkowe, windykacyjne, ubezpieczeniowe, leasingowe, factoringowe, dostawcy mediów, fundusze sekurytyzacyjne. W kongresach brali udział również przedstawiciele wielu innych sektorów, świadczących komplementarne usługi do zarządzania wierzytelnościami, w tym dostawcy rozwiązań informatycznych, dostawców i zarządzających informacją gospodarczą, firm doradztwa strategicznego oraz podatkowego.

 

Przejdź do strony wydarzenia →

Tagi:

Data

22 września 2022 - 23 września 2022
To wydarzenie już się odbyło!

Lokalizacja

Wrocław
Wrocław
Kategoria