Sfera Finansów: Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2019 już 30 stycznia

Loan Magazine Awards 2019 to piąta edycja rozdania nagród w prestiżowym konkursie organizowanym przez LoanMagazine. Każdego roku kryształowe statuetki trafiają do tych brandów i firm, które na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy szczególnie wyróżniły się w sektorze fintech oraz na polskim rynku finansowania pozabankowego.

W tym roku kryształowe statuetki powędrują do zwycięzców w dziesięciu kategoriach. Są to:

  • Reklama Roku 2019
  • Partner Windykacyjny 2019 w obszarze cesji wierzytelności
  • Partner Windykacyjny 2019 w obszarze serwisu wierzytelności
  • Partner Sprzedaży 2019
  • Partner Sprzedaży Online 2019
  • Technologiczne rozwiązanie roku Fintech 2019
  • Społecznie Odpowiedzialni 2019
  • Digital loan of the year 2019
  • Biznesowy Produkt Roku 2019
  • Marka Roku 2019.

Ponadto przyznane zostaną również wyróżnienia specjalne w kategorii „Nowe Technologie Loan Magazine Awards 2019”. Nominowani do nagród specjalnych zostaną wybrani na podstawie głosowania Rady Ekspertów, Kapituły Konkursowej oraz Rady Honorowej Instytucji Pożyczkowych.

Całe wydarzenie uświetni występ gościa specjalnego oraz występ muzyczny. Tradycyjnie już w czasie Gali Finałowej odbędzie się również licytacja, z której cały zysk zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zebrane w tym roku środki wesprą sfinansowanie projektu ogrodu sensorycznego „Alicja w Krainie Zmysłów”, który przeznaczony będzie dla Dzieci Niewidzących. Przypomnijmy, że w zeszłym roku dzięki hojności uczestników Gali udało się zebrać kwotę 68 500 zł. Wsparła ona Fundację Bezpieczna Przystań i inicjatywę budowy jedynego na Dolnym Śląsku stacjonarnego hospicjum dla dzieci. Łącznie w ciągu czterech edycji wydarzenia udało się zebrać na cele dobroczynne blisko ćwierć miliona złotych.

Weź udział!

Uroczysta Gala Finałowa rozpocznie się 30 stycznia 2020 roku w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu o godzinie 16:00.

Aby wziąć udział w tym  wydarzeniu, należy wysłać maila na adres biuro@sfera-finansow.pl z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma). Udział w Loan Magazine Awards 2019 jest płatny.

Uczestnictwo w Gali to wspaniała okazja do zacieśnienia współpracy, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wydarzenie przeznaczone jest dla przedstawicieli instytucji pożyczkowych, banków, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczych, a także podmiotów dostarczających nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie usług finansowych.