Grupa ANG S.A. z Gazelą Biznesu 2020

Grupa ANG S.A. kolejny raz znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych i transparentnych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP wyróżnionych nagrodą Gazele Biznesu, przyznawaną przez Puls Biznesu.

„Tytuł Gazeli Biznesu otrzymujemy już szósty rok z rzędu. Jest on kolejnym dowodem na to, że obrana przez nas strategia, która zakłada rozwój firmy w sposób zrównoważony jest doceniana.” – powiedziała Katarzyna Dmowska, Wiceprezes w Grupie ANG S.A. „Budując i rozwijając Grupę ANG S.A. nieustannie na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta oraz tworzenie społeczności, w której akcjonariusze, eksperci i pracownicy centrali mogą rozwijać się i spełniać się zawodowo.”

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, organizowany nieprzerwanie od 2000 r.

Nagroda Pulsu Biznesu to nie jedyne wyróżnienie przyznane Grupie ANG S.A. w ostatnim czasie. W czerwcu 2020 r. firma otrzymała certyfikat B Corp, prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!