II Edycja Gali Loan Magazine Awards już w styczniu

Uroczysta Gala i rozdanie nagród dla najważniejszych instytucji działających na rynku pożyczek pozabankowych to ważne wydarzenie w branży finansowej w Polsce. Podczas Gali Loan Magazine Awards 2016 wyróżnione zostaną najbardziej zasłużone firmy i produkty finansowe tego rynku.

gala-2016-main-title_0002_edited1

Zeszłoroczna, pierwsza edycja Gali zgromadziła wszystkich największych graczy sektora pożyczek pozabankowych. Ze względu na rosnącą konkurencję, firmy pożyczkowe dokładają wszelkich starań, by udoskonalać swoje produkty i oferty.

Gala, która wyłoni zwycięzców z 2016 roku odbędzie się 26 stycznia 2017r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. Kategorie, w których zwycięzców wyłoni Kapituła Konkursowa to: reklama roku, Marketing Manager roku, PR Manager roku, mikropożyczka roku, pożyczka ratalna roku, społecznie odpowiedzialni 2016, innowacja roku – rozwiązanie FinTech 2016, człowiek roku oraz marka roku. Zwycięzcy zostaną wybrani również podczas otwartego głosowania, m.in. w kategorii partner wspierający roku, partner sprzedaży roku, wydarzenie roku, White label 2016, a także w kategorii serwis www roku.

Do końca listopada 2016 r. nadawane będą nominacje w poszczególnych kategoriach. W grudniu tego roku głosować na swoich faworytów będą mogli internauci oraz uczestnicy rynku pożyczek pozabankowych. Oficjalne wyniki, ogłoszone zostaną podczas uroczystej Gali.

Nagrody przyznawane podczas Loan Magazine Awards to duże wyróżnienie dla firm działających w branży finansowej. Jest to nie tylko nagroda za trud włożony w rozwój działalności, ale także dodatkowy prestiż oraz podkreślenie rzetelności i zaufania dla firm oferujących pożyczki pozabankowe.

Ostatnie 3 lata to okres bardzo intensywnego rozwoju branży instytucji pożyczkowych, w którym bierzemy aktywny udział jako partner biznesowy i dostawca usług dla całego sektora. Dziś branża stanowi mocny filar sektora consumer finance. Z perspektywy partnera, obserwujemy zaawansowane i profesjonalne podejście do oceny ryzyka oraz dynamiczny dwucyfrowy wzrost liczby udzielanych pożyczek i liczby pożyczkobiorców. Cieszy nas, że równie silne wzrosty odnotowujemy po swojej stronie – szczególnie w zakresie ilości współpracujących klientów oraz liczby udostępnionych raportów kredytowych, które w skali roku przekraczają 60%. Stanowi to dla nas dowód uznania dla wartości predykcyjnej danych ERIF w procesach oceny ryzyka wśród klientów oraz jakości świadczonych usług przez nasze zespoły sprzedaży i wsparcia. Już po raz drugi ERIF włącza się aktywnie w inicjatywę „Loan Magazine Awards”, która jest naszym zdaniem doskonałą okazją do wyróżnienia tych inicjatyw i osobowości, które w szczególny sposób zaznaczyły swoją obecność na rynku i wyznaczają trendy na przyszłość. W tej edycji Konkursu sami czujemy się szczególnie wyróżnieni, ponieważ ERIF Biuro informacji Gospodarczej został nominowany w kategorii „Wydarzenie roku” za orgaznizowane rokroczne Forum ERIF dedykowane sektorowi consumer finance. Cieszymy się, że nasze wydarzenia, które z dużą starannością przygotowujemy już od 4 lat, zyskują coraz większe uznanie na rynku. Ta nominacja utwierdza nas w przekonaniu, jak ważne jest to, co robimy na rzecz naszych Partnerów i współpracujących z nami branż. Dodatkowo motywuje nas to do podejmowania kolejnych wyzwań – komentuje Edyta Szymczak, prezes zarządu ERIF BIG S.A.

Informacje dla uczestników

Mamy nadzieję, że po ubiegłorocznym sukcesie Gali, w tym roku będziemy świadkami branżowego wydarzenia roku. Gala Laon Magazine Awards wyróżnia najlepszych, a nagrody przyznawane są przez samych uczestników tego rynku, co stanowi wiarygodną ocenę popularności oraz jakości danej usługi. Nie sposób to również powiedzieć o wszystkich nominowanych osobach, które swoją codzienną pracą nadają cechy największego profesjonalizmu i sprawiają, że branża jest naprawdę naszpikowana konkurencyjności, a z roku na rok może poszczycić się coraz większą transparentnością i nie sposób sobie bez niej wyobrazić cały rynek usług consumer finance w Polsce – reasumuje Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny serwisu Loan-Magazine.pl, organizatora Gali.

Istotnym punktem programu Gali Loan Magazine Awards będzie aukcja, podczas której przeprowadzona zostanie aukcja, a dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na rzecz fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Ponadto organizatorzy zaplanowali wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek dla zgromadzonych gości.

Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona, dlatego aby zapewnić sobie udział w tym wydarzeniu, należy skontaktować się z organizatorami.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie wydarzenia: https://loan-magazine.pl/loan-awards-2016/

Na wydarzenie zapraszają oficjalni partnerzy Gali Loan Magazine Awards 2016: Związek Firm Pożyczkowych, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych, PayDayMansion, ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Grupa CRIF, Krajowy Rejestr Długów KRD, Biuro Informacji Kredytowej BIK S.A., Kaczmarski Inkasso, Ferratum Bank, IDENTT, Tempo Finanse, Credit Invest.