IMPACT FINTECH’19

IMPACT FINTECH’19

Zostaliśmy partnerem Impact fintech’19 – największego wydarzenia poświęconego przyszłości usług finansowych w regionie CEE! Impact fintech’19 odbędzie się już 4-5 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wydarzenie zgromadzi 2000 uczestników z kilkudziesięciu krajów, ponad 200 speakerów na 3 scenach. Impact fintech’19 stanowi potężną platformę prezentacji, dyskusji i doświadczania finansowego jutra.

W tym roku na Impact fintech’19:

  • swój udział potwierdzili wyjątkowi speakerzy tacy jak: Dele Atanda z metaMe, Max Schertel z N26, Susan Oh z Muckr, Adam Marciniak z PKO BP oraz wielu innych
  • odbędzie się zjazd regulatorów, gdzie będzie można spotkać m.in. przedstawicieli Financial Conduct Authority z UK, Monetary Authority of Singapore czy Bank of Lithuania
  • pojawią się przedstawiciele firm i instytucji z UK takich firm jak Suade Labs, Onfido, Konsentus, Innovate Finance, Level39, którzy opowiedzą m.in. o tym jak wygląda ich rynek usług finansowych.

Będzie też wiele innych aktywności i wydarzeń towarzyszących takich jak Impact Link, prezentacje raportów, strefa spotkań z partnerami czy angażujące warsztaty.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo pod adresem www -> https://impactcee.com/fintech/2019/

Rejestracja na konferencję: https://impactcee.com/fintech/2019/pl/wejsciowka/