IV Kongres Zarządzania Wierzytelnościami już za nami

IV Kongres Zarządzania Wierzytelnościami już za nami

IV Kongres Zarządzania Wierzytelnościami odbył się w dniach 20-21 listopada 2013 roku w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z materiałem video i galerią zdjęć.

 

Galeria zdjęć – kliknij tutaj

IV Kongres został zaprezentowany w nowej odsłonie – pierwszego dnia Kongresu odbyła się uroczysta gala wręczenia wyróżnienia roku Cessio 2013 dla wierzycieli pierwotnych za najlepiej zrealizowany przetarg na sprzedaż portfela wierzytelności. Drugiego dnia Kongresu odbyły się następujące sesje:

  • Rynek zarządzania wierzytelnościami w Polsce i w Europie
  • Trendy rynkowe i praktyka w zakresie przygotowania, strukturyzacji oraz prowadzenia procesu sprzedaży portfeli NPL
  • Jak ocenić efektywność windykacji?
  • Restrukturyzacja vs windykacja – którą drogą podążać?
  • E-windykacja

IV Kongres został objęty osobistym Patronatem Pana Wojciecha Kowalczyka, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie Partnerowi Merytorycznemu, firmie doradczej KPMG, Partnerom: e-Kancelarii Grupie Prawno-Finansowej S.A., Forum Debitum Sp. z o.o., Krajowemu Rejestrowi Długów BIG S.A., Kancelarii Prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy Sp.k., EXACTO Sp. z o.o. oraz Patronom Medialnym: Bankier.pl, Gazeta Bankowa, wgospodarce.pl, legalnews24.pl, inbank.pl, serwisprawa.pl

Kongres jest miejscem spotkania oraz otwartej dyskusji na najbardziej aktualne kwestie dotyczące stanu i perspektyw sektora zarządzania wierzytelnościami. Coroczny Kongres zyskał już sobie opinię najważniejszego w Polsce wydarzenia branżowego, a przy tym interesującego i inspirującego miejsca spotkania sektora zarządzania wierzytelnościami, w tym dostawców wierzytelności i firm świadczących usługi w tym zakresie. Gromadzi on kadrę zarządzającą banków, firm zarządzających wierzytelnościami, firm zarządzających informacją gospodarczą, instytucji ubezpieczeniowych, kancelarii prawniczych, firm pożyczkowych, firm doradztwa biznesowego, firm z sektora leasingowego i faktoringowego.

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie Regulacji Prawnych z obszaru Zarządzania Wierzytelnościami, który odbędzie się już w kwietniu 2014 w Warszawie, o szczegółach wydarzenia będziemy Państwa informować już wkrótce.