Jesienny Konkurs Ferratum Bank

Jesienna aura daje się we znaki. Tęskniąc za latem, zastanawiamy się, jak zorganizować sobie czas, by ciekawie spędzić coraz krótsze dni. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, Ferratum Bank przygotował Jesienny Konkurs. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zadanie konkursowe jest proste – trzeba kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Więcej informacji o konkursie i o tym jak wziąć w nim udział można znaleźć na stronie https://www.ferratum.pl/jesienny-konk…. Promocja trwa do 11 listopada.

Pomysł na Jesienny Konkurs

Cieszymy się ostatnimi ciepłymi dniami, podziwiamy kolory liści i wyciągamy powoli miękkie i ciepłe koce. Nie wszyscy jednak doceniają piękno tej pory roku, a tym bardziej jej aurę. Długie jesienne wieczory to wyzwanie dla tych, którzy nie lubią się nudzić. Aby ciekawie zorganizować sobie wolny czas jesienią, potrzebujemy często dodatkowych środków finansowych. Co jednak zrobić, gdy akurat nie mamy ich w zasięgu ręki? Ferratum Bank wychodzi naprzeciw naszym potrzebom – nie tylko pożycza pieniądze na realizację naszych celów, ale także nagradza najoryginalniejsze pomysły na jesienne aktywności!

– Ile to razy odmawialiśmy sobie czegoś, ze względu na zbyt wysoką cenę lub inne, ważniejsze wydatki? Nowa promocja zorganizowana przez Ferratum Bank, może być odpowiedzią na takie plany. Teraz Klienci będą mogli nie tylko uzyskać potrzebne finanse, ale również zdobyć atrakcyjne nagrody – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w Jesiennym Konkursie?

Chcąc uczestniczyć w konkursie, wystarczy do 11 listopada 2016 wziąć pożyczkę na raty w Ferratum Bank i przesłać na adres mailowy konkurs@ferratumbank.pl swą oryginalną odpowiedź na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Jesiennego Konkursu Ferratum Bank: https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank.

O jakie nagrody można powalczyć w Konkursie Jesiennym?

Zwycięzców będzie wielu, więc szansa na wygraną jest naprawdę duża. Pula nagród to aż 37 przydatnych sprzętów. Zwycięzcy otrzymają smukłe, ergonomiczne tablety Samsung TAB E, mini wieże firmy Pioneer i ciśnieniowe ekspresy do kawy DeLonghi. Do zdobycia są również kamery GoPro Hero, dzięki którym zarejestrujemy sportowe wyczyny z pierwszej ręki, inteligentne odkurzacze Sencor, modne aparaty Fuji Instax Mini, które wywołują zdjęcia w kilka sekund po ich zrobieniu i głośniki bezprzewodowe Creative, dzięki którym wszędzie będzie można korzystać z dobrej jakości dźwięku.