Kancelaria Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci Sp.p. w gronie Członków ZPF

Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci Sp.p., to kancelaria, która posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Specjalizuje się w usługach na rzecz podmiotów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, w tym instytucji płatniczych oraz banków jak również energetyki. Klientom zapewnia wsparcie w zakresie prowadzenia bieżącej działalności oraz zgodność jej prowadzenia z przepisami prawa.

Kancelaria zapewnia również obsługę regulacyjną dla przedsiębiorstw z sektora finansowego, w szczególności w zakresie postępowań prowadzonych przed UKNF (zwłaszcza MIP/KIP/AISP/PISP). Szuka optymalnych rozwiązań prawnych celem doprowadzenia do ich wdrożenia oraz zapewnia nadzór nad ich właściwym wdrażaniem i wykonywaniem. Bierze również czynny udział w tworzeniu i rozwoju branży FinTech oraz całego sektora finansowego w Polsce.

– Jest nam niezmiernie miło dołączyć do grona firm członkowskich ZPF. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy mieć realny wpływ na tworzenie standardów działania branży finansowej w Polsce i przyszłości sektora – komentuje Maciej Raczyński, radca prawny, partner zarządzający w kancelarii Raczyński, Skalski & Partners. – Jako kancelaria będziemy dzielić się z Członkami ZPF informacjami ważnymi z punktu widzenia firm z sektora finansowego, w tym pełnych i aktualnych rekomendacji i interpretacji najważniejszych regulacji prawnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie obsługi prawnej sektora finansowego jesteśmy otwarci na wsparcie firm członkowskich w praktycznym wdrożeniu przepisów prawnych – dodaje Maciej Raczyński.