Konferencja Central European Digital Payments, 12–13 grudnia 2017

Konferencja Central European Digital Payments, 12–13 grudnia 2017

W dniach 12–13 grudnia 2017 r., w Hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędzie się Konferencja Central European Digital Payments i jest organizowana, choć pod nową nazwą, już po raz dziesiąty.

Konferencja to najważniejsze coroczne spotkanie szeroko rozumianej branży nowoczesnych płatności z Polski i Europy Centralnej. Podczas dwudniowych obrad  ponad 300 gości z kraju i zagranicy ma okazję zapoznać się z kilkudziesięcioma specjalistycznymi prezentacjami oraz do wielu spotkań bezpośrednich.

W dobie radykalnych zmian w technologiach płatności wiodącymi wyznacznikami szczególnego zainteresowania organizatorów tegorocznej konferencji jest kilka istotnych  haseł-drogowskazów: Commerce – Mobility – FinTech – RegTech – Identity – Security. Temat wiodący wydarzenia to: Płatności dla klientów wygodne jak nigdy.

Merytoryczny i frekwencyjny sukces Konferencji to w dużej mierze zasługa jej partnerów i patronów od lat aktywnie współpracujących przy tworzeniu jej programu.

Współorganizatorem dwóch ostatnich edycji konferencji był Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku z konferencją związane są współpracą i honorowymi patronatami takie instytucje jak:  Związek Banków Polskich i jego wyspecjalizowany organ – Rada Wydawców Kart Bankowych, Ministerstwo Gospodarki / Ministerstwo Rozwoju, Narodowy Bank Polski, Komisja Nadzoru Finansowego, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Izba Gospodarki Elektronicznej, Polski Komitet Normalizacyjny, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Platynowym Sponsorem Konferencji CEEC od pierwszej edycji konferencji pozostaje Visa Europe.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce objęła to wydarzenie patronatem już po raz drugi.

Do udziału w tegorocznej konferencji, poza uczestniczącymi w niej rokrocznie specjalistami, planujemy ponownie zaprosić reprezentację młodej generacji użytkowników  nowoczesnych płatności: studentów uczelni ekonomicznych i młodych ludzi związanych z technologiami IT.

Szczegółówą agendę wydarzenia, jak również informacje o prelegentach i rejestracji, znaleźć można na stronie: www.conkarta.pl