Konferencja FINSKILLS 2018

Konferencja FINSKILLS 2018

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Finansowego, w pracach której aktywnie uczestniczy KPF, zaprasza do udziału w drugiej już, dorocznej konferencji, organizowanej przez Radę. Całodniowa konferencja FINSKILLS 2018 odbędzie się 12 czerwca 2018, w Warszawie, w Hotelu Doubletree, ul. Skalicowa 21, równolegle z Horyzontami Bankowości.

W tym roku hasło przewodnie konferencji brzmi: „Pracownik sektora finansowego 4.0: człowiek czy maszyna?” W programie m.in. ogłoszenie wyników pierwszego sektorowego badania Bilans Kapitału Ludzkiego oraz sesja warsztatowa „Zaprojektujmy organizację przyszłości w sektorze finansowym”.

Uczestnicy wydarzenia będą zaglądać w przyszłość sektora i debatować o tym, jak przygotować się na tę przyszłość pod kątem zasobów ludzkich, ich kompetencji i kwalifikacji.

Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli wszystkich interesariuszy działań Sektorowej Rady: banków, ubezpieczycieli, innych instytucji finansowych, organizacji branżowych, partnerów społecznych, instytucji edukacyjnych, wyższych uczelni.

Udział w konferencji jest nieodpłatny.

Wkrótce ruszy rejestracja, ale już dziś warto zarezerwować sobie tę datę w swoim kalendarzu! Sczegóły na stronie: http://rada.wib.org.pl/akt-42.