Konferencja „Relacje – nowy fundament rozwoju” w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2019

Konferencja „Relacje – nowy fundament rozwoju” w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2019

Relacje są dla nas ważne. Na nich opieramy nasz biznes i społeczne zaangażowanie. Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie, by zostać Patronem konferencji „Relacje – nowy fundament rozwoju”, która – w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2019 – odbędzie się 8 października br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo w Gdańsku.

Na konferencję złożą się prelekcje i dyskusje w trzech blokach tematycznych: SOLIDARNY BIZNES –  miasto w rozwoju, EDUKACJA PRZEZ RELACJE – między i pomiędzy oraz RELACJE w FIRMIE-IDEI: między człowiekiem, firmą i nauką.

Udział w wydarzeniu potwierdzili już m.in.: prof. Tomasz Szlendak (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), dr Andre Helin (Prezes Zarządu BDO), Paweł Orłowski (Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich), Dorota Sobieniecka-Kańska (Dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu), prof. Cezary Obracht-Prondzynski (Uniwersytet Gdański), dr Aneta Chybicka (culture4grow), Anna Grosiak (Siemens, Innovation Squad), dr Barbara Stepnowska (Dyrektor Programu MBA Politechniki Gdańskiej), Ewa Sowińska (Partner w ESO Audit), Robert Krool (Prezes Zarządu Fundacji LifeSkills – Instytut Międzypokoleniowy), Artur Nowak-Gocławski (Fundacja Nienieodpowiedzialni) i Jakub Wojnarowski (Dyrektor Zarządzający ACCA Polska), Rafał Olesiński (adwokat, partner zarządzający w Olesiński & Wspólnicy, Wrocław), Agata Kowalska (partner zarządzający w Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy, Kraków) i Olga Petelczyc (Pełnomocnik Zarządu IIA Polska ds. CSR, Warszawa).

Szczegóły dotyczące programu i bezpłatnej rejestracji znajdą Państwo tu: https://oees.pl/gdansk0810/

Serdecznie zapraszamy do udziału! Spotkajmy się 8 października w gdańskim Amberexpo, posłuchajmy ekspertów i praktyków, dyskutujmy i budujmy wspólny archipelag relacji.