KPF patronem merytorycznym II edycji Targów Zarządzania Wierzytelnościami

KPF patronem merytorycznym II edycji Targów Zarządzania Wierzytelnościami

15 marca 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się „II Edycja Targów Zarządzania Wierzytelnościami – targów pracy i kariery w branży zarządzania wierzytelnościami”, organizowana przez B-wise oraz MoreMore Creative Group. Podczas tego wydarzenia interesariusze sektora zarządzania wierzytelnościami będą mogli zapoznać się z nowościami, jakie mają do zaoferowania na swoich stoiskach m.in. firmy zajmujące się usługami windykacyjnymi, usługami związanymi z pozyskiwaniem i wymianą informacji o dłużnikach, narzędziami IT oferowanymi dla branży i jej klientów, usługami finansowymi, ubezpieczeniowymi, szkoleniowymi i doradczymi.

W trakcie drugiej edycji organizatorzy tej imprezy położyli nacisk na ukazanie branży zarządzania wierzytelnościami jako istotnego rynku pracy. Dzięki współpracy z środowiskami akademickimi na targach będą obecni studenci, absolwenci wielu uczelni oraz osoby poszukujące pracy, którym wystawcy będą mogli zaprezentować na swoich stoiskach ofertę jako pracodawcy.

Wydarzenie ma umożliwić zbudowanie wstępnych relacji między potencjalnymi klientami, kontrahentami, a także pracownikami i pracodawcami.

W trakcie konferencji targowej będą się odbywały prelekcje prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz dyskusje z udziałem przedstawicieli nauki, parlamentu i rządu poświęcone rozwojowi branży i jej problemom.

Zagadnienia, jakie będą poruszane w trakcie konferencji:

  • Koniunktura gospodarcza w Polsce – kondycja gospodarstw domowych.
  • Portfel należności polskich przedsiębiorstw – problemy płatnicze w polskiej gospodarce.
  • Działalność biur informacji gospodarczych – stan obecny oraz przyszłość biur informacji gospodarczych (konkurencja, postulaty zmian w prawie).
  • Udogodnienia i nowe technologie w dochodzeniu roszczeń.
  • Realne udogodnienia dla wierzycieli ze strony rządu (teraźniejszość, plany i postulaty).
  • Współpraca z komornikami vs. alternatywne sposoby dochodzenia roszczeń.

Dla członków KPF organizatorzy przygotowali specjalną promocję: 20 % zniżki na udział w konferencji i inne usługi związane z targami (w szczególności możliwość zaprezentowania produktów i usług na stoiskach branżowych).