KPF zaprasza do Akademii Polrisk

29/08/2014

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem POLRISK, po raz drugi kieruje do Państwa zaproszenie do udziału w znowelizowanej formule Akademii POLRISK, która ma na celu wykształcenie zawodowych menedżerów zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń certyfikowanych przez Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem POLRISK.

W imieniu Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK, jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do uczestnictwa już w kolejnej edycji, w znowelizowanej formule Akademii POLRISK, która ma na celu wykształcenie zawodowych menedżerów zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń certyfikowanych. Akademia i program uzyskały patronat honorowy Federacji Europejskich Stowarzyszeń Zarządzania Ryzykiem FERMA, które wspiera POLRISK w ukształtowaniu tego zawodu w Polsce.

W załączeniu przesyłamy Państwu warunki uczestnictwa, program merytoryczny i informacje o uruchomieniu nowej edycji 10.2. oraz o planowanej na drugą połowę roku edycji 11.2 szkolenia zawodowego na Certyfikowanego Menedżera Zarządzania Ryzykiem POLRISK. Szkolenie to trwa 13 dni i podzielone jest na 7 modułów po 2 dni każdy z wyjątkiem siódmego modułu, który jest jednodniowym spotkaniem z menedżerem ryzyka Federacji Europejskich Stowarzyszeń Zarządzania Ryzykiem. Gościem specjalnym dla uczestników edycji 10.2 Akademii POLRISK w module VII w dniu 8 czerwca 2015 będzie Pani Prezes FERMA – Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem i Ubezpieczeń w międzynarodowej firmie prawniczej DLA PIPER. Omówi ona na własnym przykładzie realizację w praktyce zadań menedżera ryzyka. Sesja warsztatowa i interaktywna.

Szkolenie zawodowe jest dedykowane dla członków zarządu raportujących do rady nadzorczej ocenę całościowego stanu zarządzania ryzykiem (zgodnie z Dobrymi Praktykami Ładu Korporacyjnego na GPW, audytorów wewnętrznych, osób odpowiedzialnych za ubezpieczenia w korporacji, kontrolerów ryzyka, CFO, compliance.

Zapraszamy do uczestnictwa, możliwe jest uczestnictwo zarówno w całości jak i w poszczególnych modułach. Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod poniższymi odnośnikami:

http://polrisk.pl/szkolenia-i-certyfikacja/

Podstrona Akademii POLRISK:

http://polrisk.pl/szkolenia-i-certyfikacja/akademia-polrisk/

Linki do poszczególnych dokumentów:

1) Zgłoszenie na szkolenie, terminy zajęć, warunki uczestnictwa:

Edycja 10.2 http://polrisk.pl/wp-content/uploads/2013/04/Formularz-aplikacyjny-Akademia-POLRISK-Edycja-10.2-final.pdf

Edycja 11.2 http://polrisk.pl/wp-content/uploads/2013/04/Formularz-aplikacyjny-Akademia-POLRISK-Edycja-11.2.pdf

2) Program merytoryczny 7 modułów szkoleniowych 13 dni:

http://polrisk.pl/wp-content/uploads/2013/04/Program-CMZR-POLRISK-Poziom-podstawowy-L1-30-04-2014-Final.pdf

3) Opiekunowie merytoryczni i trenerzy poszczególnych modułów:

http://polrisk.pl/wp-content/uploads/2013/04/Akademia-POLRISK-Opiekunowie-Merytoryczni-i-Trenerzy-30-04-2014.pdf

4) Regulamin Akademii POLRISK – zasady współpracy i organizacji zajęć:

http://polrisk.pl/wp-content/uploads/2013/04/Regulamin-Akademii-POLRISK.pdf

Pierwsze zajęcia najbliższej edycji zaczynamy już w marcu 3-4 marca – zakończenie szkolenia planowane jest na czerwiec 2015. Kolejna rozpocznie się ponownie po wakacjach we wrześniu i potrwa do grudnia.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia: info@polrisk.pl, tel. +48 (22) 243 17 27