Marcin Czugan laureatem nagrody dla najbardziej wpływowych managerów loan market w Polsce

Marcin Czugan laureatem nagrody dla najbardziej wpływowych managerów loan market w Polsce

Marcin Czugan został laureatem nagrody TOP50 Managers of Loan Market in Poland w konkursie organizowanym przez Loan Magazine. Wyróżnienie dla najbardziej wpływowych managerów rynku pozabankowego w Polsce odebrał 10 czerwca podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2021 we Wrocławiu. Wśród laureatów znaleźli najbardziej wpływowi managerowie loan market w Polsce, który swoją pracą przyczyniają się do rozwoju sektora.

Loan Magazine Awards 2021 to już szósta edycja wydarzenia związanego z wyróżnieniami przyznawanymi najlepszym produktom, usługom i brandom rynku pozabankowego. Tegoroczne spotkanie przyjęło jednak nową formułę. Podczas tegorocznej Gali Finałowej Loan Magazine Awards odbyło się rozdanie nagród TOP50 Managers of Loan Market in Poland, w trakcie którego prestiżowe wyróżnienia zostały przyznane najbardziej wpływowym postaciom polskiego rynku pożyczkowego.

– W tym roku po raz pierwszy zrezygnowaliśmy z nagradzania poszczególnych brandów oraz rozwiązań technologicznych na rzecz nagród osobowych. Stąd też w tym dniu właśnie 50 managerów będzie miało okazję odebrać osobiście specjalnie na tę okazję przygotowane statuetki – podkreśla Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine oraz pomysłodawca Gali Loan Magazine Awards.

Rozdanie nagród TOP50 Managers of Loan Market in Poland stało się okazją do wyróżnienia specjalistów sektora pozabankowego, wśród których znaleźli się m.in. prezesi, członkowie zarządów oraz managerowie wyższego szczebla, którzy na co dzień kierują największymi instytucjami pożyczkowymi. W gronie nagrodzonych nie zabrakło także managerów firm dostarczających różnego rodzaju produkty i usługi wykorzystywane na rynku finansowym.

***

Wydarzenie jest organizowane przez Sferę Finansów, wydawcę portali informacyjnych loanmagazine.pl i bankingmagazine.pl. LoanMagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania, który tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz większe grono firm zainteresowanych promowaniem tego typu zachowań. To największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.