Marcin Czugan panelistą III edycji Konferencji Nowoczesna Windykacja

Marcin Czugan panelistą III edycji Konferencji Nowoczesna Windykacja

W dniu 2 kwietnia 2015 roku odbędzie się III Konferencja Nowoczesna Windykacja, Marcin Czugan, Dyrektor Dep. Prawno – Legislacyjnego weźmie udział w panelu „Zmiany ustawy o komornikach sądowych i egzekucji – konsekwencje dla rynku windykacji”.

Forum Zarządzania Wierzytelnościami to prestiżowe miejsce spotkań kluczowych osób reprezentujących branżę windykacyjną, poświęcone najważniejszym zagadnieniom, kluczowym trendom i zmianom zachodzącym w branży. Jest to jedyne tego typu wydarzenie, organizowane przez niezależną i wyspecjalizowaną spółkę, które skupia wszystkich interesariuszy branży windykacyjnej.

Po sukcesie pierwszej edycji, już w pełnej odsłonie na Forum kontynuowane będą najistotniejsze tematy, uzupełnione o aktualne zmiany i trendy. Jak zgodnie podkreślają uczestnicy rynku, istnieje ogromna chęć dialogu między obecnym na nim podmiotami, szczególnie teraz, kiedy branża rokrocznie rośnie i dotyka jej coraz więcej nowych uregulowań prawnych. Tak więc wydarzenie to doskonała okazja do bezpośredniego i otwartego dialogu i wymiany opinii z najważniejszymi uczestnikami rynku oraz administracją publiczną Tematy, które zostaną poruszone, to m.in. w tym kierunki rozwoju, wprowadzane i postulowane zmiany prawne i regulacyjne, wspólne działania, które mogą być podjęte dla budowania pozytywnego wizerunku sektora.

STRONA KONFERENCJI – przejdź