Aasa Polska S.A.

Aasa Polska S.A.

Przynależność do ZPF

od 23 października 2015

Kim jesteśmy?

Aasa Polska S.A jest innowacyjną firmą finansową o skandynawskich korzeniach, należącą do międzynarodowej grupy kapitałowej. Specjalizuje się w udzielaniu konsumenckich pożyczek ratalnych, oferowanych w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania oraz o unikalny i wieloetapowy proces oceny zdolności kredytowej. 

Aasa Polska działa w kanale online oraz korzysta z tradycyjnych kanałów dotarcia do Klientów dzięki współpracy z największymi sieciami sprzedaży w Polsce. Na polskim rynku firma jest obecna od 2012 roku.  

Misją firmy Aasa Polska jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do produktów i usług finansowych. Aasa łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – prostotę, odpowiedzialność i bezpieczeństwo. 

Aasa Polska angażuje się w działalność społeczną i biznesową. Jest twórcą kampanii edukacyjnej Aasy Netu, skierowanej do osób wykluczonych cyfrowo, regularnie również wspiera akcję charytatywną Szlachetna Paczka.

Firma oraz jej pracownicy byli wielokrotnie nagradzani przez partnerów i pośredników finansowych zdobywając liczne wyróżnienia m.in. Nagroda Loan Magazine w kategorii: Biznesowy Produkt Roku 2019, Menedżer Roku 2019 oraz Kryształ Jakości 2018.  Aasa  otrzymała również Certyfikaty Firmy Wiarygodnej Finansowo (przyznawany przez BIG InfoMonitor), Certyfikaty Odpowiedzialni w Biznesie od ERIF oraz Certyfikaty Audytu Etycznego.  

W 2020 roku Aasa Polska została uhonorowana Certyfikatem direct.money.pl tj. specjalnym wyróżnieniem przyznawanym najlepszym na rynku produktom finansowym.

Kontakt

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

strona www: www.aasapolska.pl