AVS Polska Sp. z o.o.

AVS Polska Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 23 maja 2003

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

AVS Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 r. jako spółka zależna austriackiego holdingu AVS Group specjalizującego się w zarządzaniu wierzytelnościami oraz usługami wspierającymi zarządzanie ryzykiem dla firm leasingowych i banków samochodowych.

Podstawowym obszarem działalności spółki jest szeroko rozumiana windykacja należności pieniężnych i rzeczowych na rzecz firm leasingowych oraz usługi o charakterze informacyjnym i inspekcyjnym wspierające zarządzanie ryzykiem operacyjnym i kredytowym.

Bogaty zakres usług AVS Polska obejmuje:

  • Usługi wspierające zarządzanie ryzykiem: inspekcje i wizje lokalne, usługi detektywistyczne, raporty majątkowe, analizy anty-fraudowe oraz audyty stocków dealerskich.
  • Usługi zarządzania należnościami i windykacji: monitoring należności w okresie wymagalności,
    pre-windykację z elementami działań terenowych, windykację terenową należności, windykację terenową przedmiotów, windykację sądową w oparciu o współpracującą kancelarię prawną oraz zakup wierzytelności.

W obszarze windykacji terenowej dla firm leasingowych spółka jest jednym z wiodących dostawców tych usług na rynku, dostosowując się umiejętnie do specyfiki pracy zarówno tych dużych, jak i mniejszych firm.
Przynależność do AVS Group daje spółce możliwość sprawnej realizacji zleceń zagranicznych z wykorzystaniem personelu siostrzanych spółek w 10 krajach Europy Środkowej i Południowej (Belgia, Holandia, Szwajcaria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Węgry, Słowenia, Chorwacja).

Kontakt

AVS Polska Sp. z o.o.
ul. Ludwika Idzikowskiego 16
00-710 Warszawa

strona www: www.avs-europe.com