BEST S.A.

BEST S.A.

Przynależność do ZPF

od 27 października 1999, Członek Założyciel

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

BEST S.A. to jedna z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych – jeden z liderów wśród firm działających w branży windykacyjnej. Grupa BEST aktywnie inwestuje w portfele wierzytelności nieregularnych z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych, obsługując portfele bankowe, firm pożyczkowych, telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe.
Spółka istnieje na rynku od 1994 roku. Od 1997 roku akcje Spółki notowane są na GPW w Warszawie.

BEST S.A. świadczy usługi windykacyjne na najwyższym poziomie. Nieustannie modyfikowana oferta, dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Zorientowana na Klienta misja Spółki wyznacza jej kierunki działań, których głównym celem jest nie tylko odzyskanie wierzytelności, ale i relacje z Klientami.

BEST, jako członek i współzałożyciel Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz współtwórca i moderator Zasad Dobrych Praktyk Windykacyjnych, aktywnie wpływa na rozwój i kształtowanie rynku wierzytelności w Polsce.

Poza BEST S.A. w skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in. BEST Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Spółka komandytowa. W 2017 r. BEST rozszerzył działalność na rynki zagraniczne – Spółka BEST Italia, z siedzibą w Mediolanie, prężnie się rozwija na włoskim rynku.

Kontakt

BEST S.A.
ul. Łużycka 8A
81-537 Gdynia

strona www: www.best.com.pl