Big Consulting Sp. z o.o.

Big Consulting Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 5 kwietnia 2012

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Firma informatyczna Big Consulting Sp. z o.o, powstała w 2004 r jako odpowiedź na zapotrzebowanie polskiej gospodarki na doradztwo w zakresie postępowania z nierzetelnymi i nieuczciwymi kontrahentami oraz działaniami prewencyjnymi przed podjęciem współpracy z takimi kontrahentami.

Zespół firmy stanowią osoby z wieloletnią praktyką w branży informacji kredytowej i gospodarczej. Dysponujemy zespołem doświadczonych analityków, projektantów i programistów, twórców systemu Gate-To-Information (G2I).

System G2I to flagowe rozwiązanie informatyczne spółki, poparte dziesiątkami wdrożeń w branży finansowej, od kilkunastu lat wspiera firmy leasingowe, faktoringowe, pożyczkowe, banki, w zakresie weryfikacji firm i osób. Jest autorskim i unikatowym w Polsce rozwiązaniem umożliwiającym integrację procesu pobierania i przekazywania informacji gospodarczej, kredytowej i rejestrowej. System G2I realizuje szybkie, konkurencyjne cenowo, zautomatyzowane wsparcie w wieloźródłowej weryfikacji Kontrahenta.

System G2I zapewnia komunikację m.in. z:

  • bazami biur informacji gospodarczej (BIG),
  • bazami Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK),
  • bazami ZBP: Dokumenty Zastrzeżone (DZ), Bankowy Rejestr (BR),
  • bazami wywiadowni gospodarczych,
  • źródłami informacji publicznych: rządowych, rejestrowych udostępnianych przez Spółkę bazodanową: InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o.

Wspólnie z naszą drugą spółką Informacjakredytowa.pl Sp. z o.o. proponujemy sprawdzone rozwiązania dla efektywniejszego zarządzania ryzykiem kredytowym, nie tylko w branży finansowej.

Kontakt

Big Consulting Sp. z o.o.
ul. Mińska 23 lok. 8
03-808 Warszawa

strona www: www.bigconsulting.pl