Find Funds Sp. z o.o.

Find Funds Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 17 marca 2021

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Find Funds to pierwsza i największa w Polsce platforma crowdfundingowa dla spółek z o.o., która od 2021 roku wspiera także spółki akcyjne w przeprowadzeniu własnej rundy inwestorskiej w formie kampanii crowdfundingowej. Została założona w 2016 roku i jest rozwijana przez ekspertów prawa gospodarczego oraz rynku finansowego.

Jako jedna z najdynamiczniejszych polskich platform crowdfundingu udziałowego, oferuje każdemu możliwość prostego i szybkiego inwestowania w startupy i młode przedsiębiorstwa działające w najbardziej innowacyjnych oraz perspektywicznych branżach.

Jednocześnie dostarcza przestrzeni, gdzie przedsiębiorstwa na wczesnym etapie rozwoju mogą zaprezentować swoje modele biznesowe i zdobyć finansowanie, sprzedając udziały i akcje szerokiemu gronu inwestorów.

Find Funds zapewnia również usługi doradcze związane z tworzeniem i prowadzeniem kampanii crowdfundingowych, a za najwyższą jakość w przygotowaniu oferty dla inwestorów przyznaje certyfikat „Verified by Find Funds”.

Wyjątkową nowością wprowadzoną na polski rynek przez platformę Find Funds jest giełda udziałów. Umożliwia ona handel udziałami spółek z o.o. już po zakończeniu kampanii crowdfundingowej. Jest to wartościowe wsparcie prywatnych inwestorów w zwiększaniu płynności aktywów oraz istotny wkład w rozwój rynku crowdfundingowego w Polsce.

Platforma wspiera także działania edukacyjne związane z crowdfundingiem, m.in. współpracując z polskimi ośrodkami akademickimi.

Kontakt

Find Funds Sp. z o.o.
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17
00-654 Warszawa

strona www: findfunds.pl