Fines S.A.

Przynależność do ZPF

od 27 lutego 2007

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Fines jest obecnie jednym z większych pośredników finansowych i kredytowych w Polsce. Działając na rynku od 2005 roku, przyjęliśmy kierunek i styl działania opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach oraz partnerskich relacjach z naszymi kontrahentami. Od chwili rozpoczęcia działalności rozwinęliśmy naszą sieć do ponad 2000 aktywnych Agentów, którzy sprzedając kredyty wybrali nas jako zaufanego i sprawdzonego partnera.

W sieci agencji kredytowych współpracujących z Fines, klienci mają dostęp do oferty wielu banków i firm pozabankowych oraz mogą wybrać dogodne ubezpieczenie dla siebie lub bliskich i skorzystać z oferty leasingowej. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty finansowania. Jest to możliwe już podczas jednego spotkania w biurze kredytowym, bez konieczności szukania ofert w wielu placówkach bankowych.

Sieć agencji kredytowych Fines to zarówno placówki agencyjne, mobilni Agenci, jak i sieć placówek franczyzowych, którą wyróżnia wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi Klienta.

Kontakt

Fines S.A.
ul. Józefa Wybickiego 13C
81-842 Sopot

strona www: www.fines.pl