Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce

Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce

Przynależność do ZPF

od 15 grudnia 2010

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Ikano Bank – pomagamy spełniać marzenia

Jesteśmy częścią założonej przez twórcę IKEA Grupy Ikano, która prowadzi działalność w Europie, Azji i Ameryce Środkowej. W Polsce działamy od 2010 roku oferując proste i jednocześnie wygodne rozwiązania finansowe. Czerpiemy inspirację z naszych szwedzkich korzeni, dbając o potrzeby Klientów. Działamy zgodnie z naszą misją ułatwiania codziennego życia wielu ludzi, aby mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Pozostajemy wierni naszym głównym zasadom: zdrowemu rozsądkowi i prostocie oraz współpracy i odwadze bycia innym. Dzięki temu współpraca z Klientami na uczciwych zasadach przychodzi nam naturalnie. Wierzymy, że zrównoważone podejście do biznesu procentuje długotrwałymi relacjami z Klientami i Partnerami.

Naszym celem jest spełnianie marzeń o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach, dlatego oferujemy Raty IKEA na produkty i usługi kupowane w IKEA w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym. W naszej ofercie mamy także Kartę Kredytową IKEA Family, Raty Eko na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz kredyt gotówkowy na dowolny cel z podpisaniem umowy online.

Więcej na ikanobank.pl.

Kontakt

Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa

strona www: ikanobank.pl