Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Sp.k.

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Sp.k.

Przynależność do ZPF

od 20 lipca 2018

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Kancelaria Prawna Hyperion to nowoczesna firma świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców.

Współpracujemy z największymi polskimi i europejskimi instytucjami.

Wyróżnia nas świadczenie powiązanych usług z dziedziny prawa oraz finansów.

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, zarządzaniu wierzytelnościami, obsługą rynków nieruchomości oraz funduszy inwestycyjnych.

Pracujemy nowocześnie, online i bezpośrednio. Minimalizujemy ryzyka i koszty, zwiększamy bezpieczeństwo i satysfakcję naszych Klientów. Najchętniej podejmujemy się trudnych wyzwań, realizując projekty w niekonwencjonalny sposób.

W listopadzie 2021 r. Kancelaria Hyperion przeniosła się do nowoczesnej przestrzeni w budynku Hyperion Park w Siechnicach. Nie przestajemy się rozwijać, dlatego podjęliśmy decyzję o zmianie naszej siedziby. Nowa lokalizacja to nowe możliwości. Zmiana wynika m.in z potrzeby zapewnienia pracownikom wygodnego miejsca pracy.

Dla Kancelarii, istotne było stworzenie przestrzeni, w której komfort pracy będzie wysoki. Przestrzeń biurowa jest wielofunkcyjna, dobrze dostosowana do potrzeb pracujących w niej osób – duże sale konferencyjne, audytorium, a także dobrze zaprojektowany open space z chill roomem, który sprzyja budowaniu relacji z pracownikami przy jednoczesnym komforcie pracy.

Kontakt

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Sp.k.
ul. Grabskiego 14
55-011 Siechnice

strona www: kancelariahyperion.pl