Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k.

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k.

Przynależność do ZPF

od 9 czerwca 2020

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski, powstała w 2012 r. na bazie szerokich doświadczeń wspólników i obecnie należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się kancelarii prawniczych.
Wyróżnia nas profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie podejmowanych działań. Poprzez stały rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz kształtowanie wzorowych relacji z Klientami, staramy się zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Kancelaria – po raz kolejny w roku 2021 – zdobyła III miejsce w Kategorii Nowe Prawo rankingu dziennika Rzeczpospolita, w której oceniane są kancelarie z wiodącą specjalizacją w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

Blisko 100 osobowy zespół kancelarii – w skład którego wchodzą radcowie prawni, adwokaci, aplikanci radcowscy i adwokaccy, pracownicy własnego call center i pracownicy administracyjni – obsługuje obecnie głównie banki, instytucje pożyczkowe i zakłady ubezpieczeń w zakresie kompleksowej obsługi wierzytelności masowych na wszystkich etapach. Wśród klientów kancelarii, są też firmy windykacyjne, które korzystają z unikatowej usługi na polskim rynku – monitoringu komorniczego.

Kancelaria posiada licencję KNF na zarządzanie sekurytyzowanymi wierzytelnościami funduszu sekurytyzacyjnego.

Kontakt

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k.
ul. Prosta 51
00-838 Warszawa

strona www: i-rs.pl