Loando Sp. z o.o.

Loando Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 17 maja 2016

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Loando to spółka działająca na rynku instytucji finansowych od 2013 roku, specjalizującą się w pośrednictwie finansowym sektora pozabankowego. Od początku roku 2022 spółka Loando stała się częścią międzynarodowej grupy Clar. Głównymi projektami prowadzonymi przez grupę Loando są innowacyjne serwisy porównywarek pożyczkowych loando.pl, pozyczkaportal.pl oraz ofin.pl. Projekty są realizowane w ramach fitechu Loando Group. W skład Loando wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają dostęp do aktualnych i rzetelnych ofert finansowania, sprawne użytkowanie serwisu i bezpieczeństwo w korzystaniu z usług dostępnych na stronach internetowych.

Celem działalności grupy Loando jest umożliwienie konsumentom porównania ofert finansowania w firmach pożyczkowych oraz firmach pośrednictwa pożyczkowego świadczących usługi w Polsce, a także w kilku krajach na całym świecie. Loando Group udostępnia serwisy porównywarek pożyczkowych w Rosji, Czechach, Hiszpanii, Rumunii, Meksyku oraz na Ukrainie.

Serwisy internetowe grupy Loando, umożliwiają konsumentom złożenie wniosku o finansowanie w wybranej instytucji. Jednym z ważniejszych zadań, jakie wyznacza sobie Loando sp. z o.o., jest zwiększanie świadomości ekonomicznej konsumentów i pogłębianie wiedzy na temat procesów finansowych. Dodatkowo osoby zainteresowane problematyką kredytową, finansową i ekonomiczną znajdą tu odpowiedzi na pytania związane z branżą.

Kontakt

Loando Sp. z o.o.
ul. Marka Kotańskiego 8/3
10-166 Olsztyn

strona www: loando.pl