PayPo Sp. z o.o.

PayPo Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 28 stycznia 2020

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

PayPo Sp. z o.o. jest liderem płatności odroczonych w Polsce, działającym na rynku od 2017 r. Za sukcesem PayPo stoi wygoda i skuteczność: dzięki tym płatnościom, klient może bez zamrażania własnych środków kupić i sprawdzić produkt w domu a na zapłatę ma aż 30 dni od dnia zakupu, bez dodatkowych kosztów. Szybki i bezpieczny proces sprawia, że usługi PayPo cieszą się rosnącą popularnością – do 2021 r. przy użyciu tej metody płatności swoje zakupy opłaciło ponad 650 tys. kupujących, a ich liczba stale rośnie.

Korzyści z wdrożenia płatności odroczonych obserwują również sami sprzedawcy, którzy chętnie uruchamiają je w swoich sklepach. Usługi PayPo są już dostępne dla ponad 25 tys. sklepów internetowych, w tym czołowych marek polskiego e-commerce jak Empik, eobuwie.pl, CCC, Answear, Media Expert, Reserved czy Sephora.

Za sukcesami firmy stoi przede wszystkim młody, zgrany i doświadczony zespół specjalistów, który pracuje nad wprowadzaniem i udoskonalaniem nowych produktów na rynek, w tym płatności odroczonych w sklepach stacjonarnych. Usługi PayPo od 2022 r. będą również dostępne na nowych rynkach zagranicznych – m.in. w Rumunii.

Kontakt

PayPo Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa

strona www: www.paypo.pl