Paytree S.A.

Paytree S.A.

Przynależność do ZPF

od 11 sierpnia 2020

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Dostarczamy elastyczne i nowoczesne rozwiązania w obszarze finansów dopasowane do potrzeb naszych Partnerów i Klientów. Stawiamy na zaawansowane rozwiązania technologiczne, które integrujemy bezpośrednio lub pośrednio, z ekosystemem naszych Partnerów. Do oceny klientów tworzymy dedykowane modele statystyczne oparte o szerokie spektrum danych pozwalające na minimum formalności oraz szybki proces dla Klienta końcowego. Działamy w strategii private label tworząc produkty finansowe oraz proces sprzedaży i ich obsługi skrojone na miarę, uwzględniając specyfikę kanału sprzedażowego, w którym są dostępne. Za sukcesem każdej z naszych marek stoi przede wszystkim otwarta i zrozumiała komunikacja z naszymi partnerami biznesowymi oraz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu na rynku consumer finance. Oferujemy pełne wdrożenie, posiadamy własne finansowanie oraz system oceny wniosków.

Nasze produkty finansowe są dostępne na rynku od sierpnia 2020. W tym czasie stworzyliśmy kilka marek produktów finansujących potrzeby naszych klientów w klasycznym modelu ratalnym oraz w ramach odroczonych płatności (BNPL).

Kadrę menadżerską tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym, wspierani przez kreatywny Zespół ekspertów w poszczególnych dziedzinach.  

Wierzymy, że tylko poprzez transparentność i wysokie standardy możemy budować zaufanie do naszego sektora, dlatego też naszą działalność realizujemy przy zachowaniu najlepszych praktyk i etycznych standardów wyznaczanych i gwarantowanych przez ZPF.

Stawiamy na zaawansowane rozwiązania technologiczne, integrujemy je w pełni zautomatyzowany ekosystemów naszych Partnerów.

Kontakt

Paytree S.A.
ul. Polanki 19
80-308 Gdańsk

strona www: paytree.pl