Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. Sp.k.

Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. Sp.k.

Przynależność do ZPF

od 14 czerwca 2018

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Polska Sieć Windykacji sp. z o.o. sp.k. (PSW) obsługuje na zlecenie wierzytelności przysługujące wobec osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w procesach masowych obejmujących zarówno windykację polubowną, jak i proces sądowo-egzekucyjny. Posiada rozbudowaną sieć negocjatorów, dzięki której realizuje proces windykacji terenowej na obszarze całej Polski.

PSW współpracuje z firmami z rynku obrotu wierzytelnościami, funduszami inwestycyjnymi, firmami pożyczkowymi i leasingowymi oraz innymi firmami windykacyjnymi wspierając ich procesy windykacji polubownej i uzupełniając je o windykację terenową. Kontrahentami PSW są polskie oraz zagraniczne podmioty.

PSW to kompleksowy proces windykacji wspierany autorskim systemem informatycznym oraz aplikacją mobilną dedykowaną dla pracowników terenowych.

PSW swoje działania opiera na skutecznym zespole profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie z zakresu windykacji, prawa i zarządzania procesami. Pracownicy PSW na co dzień kierują się Zasadami Dobrych Praktyk Windykacyjnych Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce postępując etycznie i odpowiedzialnie.

Kontakt

Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

strona www: psw.com.pl