Pretorius Sp. z o.o.

Pretorius Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 2 kwietnia 2007

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Pretorius od 17 lat funkcjonuje na rynku usług finansowych. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem wierzytelnościami klientów – prewencją, windykacją, obsługą prawną, działaniami detektywistycznymi. Jesteśmy silnie związani z regionem świętokrzyskim, ale obszar naszego działania obejmuje teren całej Polski.

Dominującym profilem działalności jest windykacja na zlecenie (usługi inkaso). Dostarczamy usługi dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Elastyczne podejście do współpracy windykacyjnej, wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie skutkuje niezawodnymi wynikami. Klienci mogą skoncentrować się na podstawowej działalności – my zajmujemy się odzyskaniem ich wierzytelności.

Kierujemy się mottem „Nie ma straconych pieniędzy”, które stało się zasadą w naszej codziennej pracy. W połączeniu z profesjonalizmem, wypracowanym know-how oraz stosowaniem norm etycznych w praktykach windykacyjnych godzimy interesy wierzyciela (klienta) – dbając o jego dobre imię i interes finansowy oraz osób zadłużonych – szanując ich godność i pomagając im wykonać swoje zobowiązanie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.pretorius.pl.

Kontakt

Pretorius Sp. z o.o.
ul. Zagnańska 61
25-528 Kielce

strona www: pretorius.pl