Self Learning Solutions Sp. z o.o.

Self Learning Solutions Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 1 sierpnia 2022

Kim jesteśmy?

Self Learning Solutions (SLS) „Workflow for FinTech powered by AI” to firma technologiczno-consultingowa, której flagowym produktem jest platforma do budowy i zarządzania procesami biznesowymi. Dzięki innowacyjnemu silnikowi decyzyjno-scoringowemu, dostarczamy naszym Partnerom najnowszej generacji technologię, umożliwiającą:

  • automatyzację procesów decyzyjnych, poprzez budowanie procesów w technologii low-code/no-code – takie podejście umożliwia skrócenie czasu budowy procesów i ich zarządzania do 95% czasu potrzebnego w tradycyjnym podejściu,
  • budowę i zarzadzanie procesami odbywa się bez udziału zasobów IT,
  • prowadzenie i skalowanie biznesu globalnie, dzięki „marketplace” zawierającego gotowe integracje w wielu krajach z zewnętrznymi źródłami danych, takich jak biura kredytowe, dane transakcyjne, digital fingerprint oraz innymi rozwiązaniami i usługami dedykowanymi dla firm z obszaru Fintech,
  • zwiększenie efektywności i szybkości podejmowania decyzji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, która trenuje w czasie rzeczywistym algorytmy uwzględniając zmieniające się warunki rynkowe.

SLS to polski start-up działający operacyjnie od 2019 roku na rynku globalnym m.in. na rynkach europejskich i azjatyckich. Rozwiązanie dedykowane jest szeroko rozumianemu sektorowi Fintech.

Kontakt

Self Learning Solutions Sp. z o.o.
ul. Szarotki 10/14
02-610 Warszawa

strona www: slsolutions.pl