Smartney Sp. z o.o.

Smartney Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 8 kwietnia 2019

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Smartney to polski fintech pożyczkowy należący do francuskiej Grupy Oney Bank, obsługującej globalnie ponad 8 milionów klientów na 12 rynkach. To pierwsza firma na polskim rynku, która łączy bezpieczeństwo i atrakcyjne warunki oferowane klientom przez banki z błyskawicznym i nowoczesnym procesem typowym dla spółek technologicznych.

Misją Smartneya jest pokazanie, że pożyczanie może być smart. Od ponad dwóch lat konsekwentnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku finansowym, notując stabilne wzrosty sprzedaży. Wysoki poziom zadowolenia klientów i regularnie prowadzone badania konsumenckie potwierdzają, że klienci cenią sobie nowoczesne usługi finansowe. Firma zatrudnia obecnie ponad 60 pracowników, oferuje swoim klientom pożyczki od 3 do 60 tysięcy złotych, które można rozłożyć nawet na 84 wygodne raty.

Od początku swojej działalności Smartney promuje rozwiązania Smart Living i mądrą ekologię. Alternatywne źródła energii i rozsądne gospodarowanie zasobami naszej planety nie tylko wpływają na otoczenie, w którym żyjemy – ale pozwala również w dłuższej perspektywie zaoszczędzić pieniądze.

Kontakt

Smartney Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa

strona www: www.smartney.pl