Transparent Data Sp. z o.o. Sp.k.

Transparent Data Sp. z o.o. Sp.k.

Przynależność do ZPF

od 19 marca 2018

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Transparent Data jest firmą technologiczną ze specjalizacją data software house, która wspiera automatyzację procesów AML, KYC i compliance. Jako dostawca informacji gospodarczej o firmach z Polski i zagranicy, oferuje takie rozwiązania, jak m.in. raporty handlowe, API z danymi z KRS, CEIDG, MSiG, CRBR i Białej Listy, a także platformę danych Data Integrator, za pośrednictwem której Klienci mogą monitorować firmy i księgi wieczyste, jednym kliknięciem sprawdzać zgodność tysięcy numerów NIP i rachunków bankowych czy weryfikować firmy w SUDOP pod kątem środków przyznanych z Tarczy Antykryzysowej.

Poza dostarczaniem danych, firma wspomaga też organizacje poprzez wyspecjalizowane usługi software: integracje z innymi dostawcami, budowę platform danych, API, konektorów, pomoc w wyjściu z systemów legacy oraz higienę baz danych.

Firma Transparent Data powstała w 2013 roku w Poznaniu, gdzie do dziś ma swoją główną siedzibę. Od 2017 roku wchodzi w skład Kaczmarski Group, właściciela m.in. KRD BIG S.A. Poza przynależnością do ZPF, jest również członkiem międzynarodowego stowarzyszenia dostawców danych biznesowych FEBIS, a od 2021 roku jest oficjalnym partnerem technologicznym amerykańskiej firmy Axway, dostawcy jednego z najlepszych narzędzi API Management na świecie. Transparent Data posiada certyfikat ISO/IEC 27001.

Kontakt

Transparent Data Sp. z o.o. Sp.k.
ul. A. Mickiewicza 27/5
60-835 Poznań

strona www: transparentdata.pl