Twisto Polska Sp. z o.o.

Twisto Polska Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 1 lutego 2021

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Twisto to jeden z najszybciej rosnących fintechów w Europie, a także lider płatności odroczonych w regionie CEE. Od listopada 2021 r. jest częścią Zip – globalnego lidera BNPL. Oferuje odroczone płatności omnichannel.

Twisto posiada najbardziej kompleksowe rozwiązanie buy now, pay later na polskim rynku. To nowoczesna forma opłacania zakupów, dzięki której klienci mogą przetestować produkt, przed jego opłaceniem. Kupujący ma możliwość bezpłatnego przesunięcia płatności z Twisto o 30 dni, a także łatwego wydłużenia terminu spłaty po zarejestrowaniu – nawet do 45 dni.

Klienci Twisto mają do dyspozycji również: kartę wirtualną i fizyczną Mastercard – mogą więc dokonywać płatności także w sklepach stacjonarnych – możliwość rozłożenia płatności na raty, odnawialną linię kredytową połączoną z kontem Twisto, usługę Podziel na 3 – dzięki której większe wydatki mogą podzielić na 3 raty za 0 zł, funkcję Split umożliwiającą dzielenie rachunku na kilka osób, czy też aplikację zintegrowaną z ApplePay i GooglePay.

Firma powstała w Czechach. Na polskim rynku działa od 2018 r. Obecnie usługę BNPL ma już ponad 30 proc. największych polskich merchantów, a możliwość odroczenia płatności z Twisto oferuje już kilkadziesiąt tysięcy sklepów internetowych w Polsce i w Czechach. Partnerami Twisto w Polsce są PayU i ING Bank Śląski. Więcej informacji: https://twisto.pl/.

Kontakt

Twisto Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 2
02-566 Warszawa

strona www: www.twisto.pl