Ultimo S.A.

Przynależność do ZPF

od 7 grudnia 2004

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Ultimo S.A. jest jedną z czołowych firm zarządzających wierzytelnościami w Polsce, działającą na polskim rynku blisko 20 lat. Specjalizujemy się w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych oraz w windykacji należności przeterminowanych. Od sierpnia 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy B2Holding, jednego z liderów na europejskim rynku zarządzania wierzytelnościami.

Naszą misją jest przywracanie równowagi finansowej, co realizujemy w trzech perspektywach: Klientów – osób zadłużonych, Partnerów biznesowych oraz rynku.

W codziennej pracy kierujemy się wartościami, które pozwalają nam skutecznie doradzać Klientom, budować pozytywne środowisko pracy i trwałe relacje biznesowe. Ważne są dla nas standardy działania i jakość obsługi osób zadłużonych oraz partnerów biznesowych. Dzięki temu jesteśmy profesjonalnie działającym podmiotem, zaangażowanym w pracę nad zmianą wizerunku branży zarządzania wierzytelnościami i promowanie zasad dobrych praktyk windykacyjnych.

Na co dzień działania koncentrujemy na Klientach – osobach zadłużonych, którym oferujemy wsparcie przy wychodzeniu z długów. Ułatwiamy to poprzez nowoczesne narzędzia, takie jak portal eUltimo, gdzie Klient sam może obsłużyć się, zapoznać z dokumentami i rozpocząć spłatę swojego zadłużenia. Nie jesteśmy tradycyjną firmą windykacyjną – obsługujemy Klientów również poprzez maile, chaty, a wśród wdrożonych rozwiązań mamy także voice- i chatboty. Chcemy być postrzegani jako całościowy dostawca usług, które służą poprawie komfortu życia Klientów zmagających się z trudnościami finansowymi.

Kontakt

Ultimo S.A.
ul. Szczytnicka 11
50-382 Wrocław

strona www: www.ultimo.pl