Visset Sp. z o.o.

Visset Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 18 maja 2017

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

VISSET to innowacyjny FinTech specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców. Nasza misja polega na ułatwianiu dostępu do potrzebnych środków oraz wspieraniu rozwoju biznesów poprzez prosty proces aplikacyjny, kompleksowe doradztwo i bogaty pakiet korzyści.

Od 2009 roku reagujemy na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku finansowego, analizując precyzyjnie oczekiwania klientów i dostosowując oferowane rozwiązania do ich potrzeb.

VISSET może poszczycić się ponad 175 000 zrealizowanych aplikacji kredytowych, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas przedsiębiorcy. Oferujemy kompleksowe wsparcie zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek.

Nasz zakres produktów finansowych obejmuje unikalne rozwiązania, które spełniają różnorodne potrzeby biznesowe naszych klientów.

Głównym wyróżnikiem na rynku jest innowacyjny system oceny ryzyka kredytowego. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia analityczne, uwzględniając zarówno aspekty finansowe, jak i behawioralne, co pozwala nam dokładnie zrozumieć potrzeby i możliwości naszych klientów. Już w 2018 roku wprowadziliśmy videorozmowy z klientami jako standardowy element procesu wnioskowania o pożyczkę.

Doświadczona kadra specjalistów oraz autorskie systemy informatyczne zapewniają profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy

Kontakt

Visset Sp. z o.o.
ul. Piekary 12/6
61-823 Poznań

strona www: visset.pl