mFinanse S.A w gronie Członków Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Grono Członków Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce powiększyło się o mFinanse S.A – firmę pośrednictwa kredytowego z grupy mBank, jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Jest to stale rozwijająca się sieć ekspertów kredytowych, których celem jest wspieranie ważnych decyzji finansowych swoich klientów.

Zespół mFinanse tworzą eksperci dostępni w ponad 250 placówkach w całej Polsce, w ramach:

  • placówek stacjonarnych mFinanse,
  • placówek partnerów kredytowych,
  • mKiosków mBanku w galeriach handlowych.

Eksperci udzielają informacji na temat zagadnień finansowych oraz pomagają szybko i sprawnie przejść przez proces uzyskania kredytu. Klienci mFinanse otrzymują oferty „szyte na miarę”, dopasowane do aktualnych możliwości finansowych. Osoby, które zdecydują się skorzystać z usług mFinanse mogą mieć pewność, że wsparcie eksperta podczas całego procesu będzie spełniało najwyższe standardy jakości obsługi, oferty zostaną przedstawione obiektywnie i bezstronie, a transakcja przeprowadzona będzie z zachowaniem najlepszych praktyk i norm bezpieczeństwa.

„Cieszymy się z możliwości członkostwa w ZPF, dla mFinanse to szansa na wymianę cennych doświadczeń z innymi firmami z sektora finansowego. Mamy nadzieję, że da to nam możliwość budowania relacji i współpracy partnerami, a także wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk. Jako firma działająca na rynku od wielu lat, chcemy mieć realny wpływ na tworzenie standardów działania branży finansowej.” – mówi Dominik Skrzycki, Wiceprezes Zarządu mFinanse S.A.

Obecność mFinanse w Związku Przedsiębiorstw Finansowych wnosi unikalne know-how na temat sprzedaży detalicznej w świecie finansów – zarówno kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych jak i produktów kredytowych dla przedsiębiorstw.