Nowi Członkowie KPF

Nowi Członkowie KPF

O trzech nowych Członków, reprezentujących sektory FinTech oraz pożyczkowy, powiększyło się ostatnio grono firm należących do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Decyzją Rady KPF do naszej organizacji dołączyły firmy: Availo sp. z o.o., Payobox sp. z o.o. oraz Supergrosz sp. z o.o.

W poczet Członków KPF zostały przyjęte następujące firmy:

AVAILO SP. Z O.O. to polska firma, działająca na rynku od 2012 roku. Availo przeniosło tradycyjną formę doradztwa prawnego do świata nowych technologii. Firma zapewnia profesjonalną pomoc prawną realizowaną w formie masowej usługi abonamentowej dla konsumentów indywidualnych i MŚP. Spółka współpracuje ze 100 prawnikami oraz 120 kancelariami prawnymi z całej Polski. Uprawnieniem do korzystania z usług firma obejmuje obecnie grupę ponad 1 000 000 osób. Availo dociera do odbiorców ze swoją usługą głównie poprzez partnerów biznesowych. Współpracuje z największymi przedsiębiorstwami z branży telekomunikacyjnej, energetycznej czy finansowej. Wśród partnerów znajdują się również czołowe firmy z branży pożyczkowej. Misją Availo jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług prawnych po przystępnej cenie.

– Z dumą dołączamy do prestiżowego grona Członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców, ponieważ bliska jest nam misja, zasady etyki oraz profesjonalizm tej organizacji. Mamy nadzieję, że kreatywna wymiana dobrych praktyk i doświadczeń, a także rzeczowy dyskurs, mający miejsce pomiędzy Członkami KPF, stanie się przyczynkiem do szeroko rozumianej kooperacji oraz rozwoju – powiedział Grzegorz Maj, Prezes Zarządu Availo Sp. z o.o.

PAYOBOX SP. Z O.O. oferuje innowacyjną usługę finansowania faktur, opierając ją na technologii blockchain oraz sztucznej inteligencji. Upraszcza właścicielom biznesów w Polsce i na świecie finansowanie swojej bieżącej działalności, dając im nowoczesny i szybki faktoring jako narzędzie wspierające ich rozwój i sukces. Firma stawia na bezpieczeństwo, szybkość i prostotę w zawieraniu transakcji finansowych, oferując swoim partnerom usługi na najwyższym poziomie.

SUPERGROSZ SP. Z O. O. to założona w 2015 roku firma ze 100% polskim kapitałem, oferująca pożyczkę ratalną z możliwością rozłożenia jej na 48 wygodnych rat. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, firma dba o jakość obsługi na każdym etapie procesu składania wniosku i spłaty pożyczki. Dokładnie ocenia zdolność kredytową osób ubiegających się o pożyczkę, wszystkie koszty przedstawia w jasny i przejrzysty sposób oraz oferuje wielokanałową i profesjonalną obsługę. Dysponuje w pełni zautomatyzowanym serwisem, nie wymagającym czekania na weryfikację wniosku ani przesyłania dokumentów. Cały proces od rejestracji poprzez weryfikację do wypłaty środków trwa bowiem tylko kilka minut. Jako jedyna firma na polskim rynku pożyczek, SuperGrosz Sp. z o. o. oferuje aż trzy możliwości weryfikacji, w tym jedną całkowicie offline.

– Cieszymy się, że razem z KPF będziemy mogli kształtować rynek usług finansowych. Od początku istnienia kładziemy bowiem szczególny nacisk na szacunek dla klienta i etykę. Połączenie sił z innymi firmami o podobnych wartościach jest więc naturalnym krokiem. Liczymy na owocną współpracę – zaznaczył Piotr Siwiec, Prezes i Współzałożyciel firmy SuperGrosz Sp. z o.o.