Nowi Członkowie w ZPF

Nowi Członkowie w ZPF

Do ZPF dołączyły kolejne nowe firmy. W ostatnich dniach Członkiem Związku została Twisto Polska sp. z o.o.

Twisto Polska (www.twisto.pl) oferuje płatności odroczone w branży e-commerce, jak również udziela odnawialnych kredytów  konsumenckich. W ofercie firmy znajdziemy takie usługi, jak m.in. wirtualną kartę płatniczą, usługę umożliwiającą zakupy online w sklepach partnerskich, obsługę płatności ratalnych, a także aplikacje do współdzielenia i kategoryzowania wydatków.

Wartości, którymi Twisto kieruje się w działalności biznesowej to otwartość, transparentność, uczciwa konkurencja i szacunek do partnerów biznesowych i klientów. Zależy nam na promowaniu takiej postawy, a także na rozwoju sektora fintech i nowoczesnych rozwiązań płatniczych w Polsce. Dołączenie do Związku Przedsiębiorstw Finansowych, to kolejny krok na drodze do realizacji celów, jakie sobie wyznaczyliśmy. Liczymy, że wspólnymi siłami wpłyniemy na szeroko rozumiany rozwój branży płatności – w tym szczególnie płatności odroczonych – na polskim rynku – podkreśla Adam Miziołek, country manager Twisto w Polsce.

Wcześniej do grona członków ZPF przystąpiły także firmy: Kontomatik sp. z o.o. (www.kontomatik.com) oferująca rozwiązania bezpiecznego potwierdzenia tożsamości i historii transakcji wykorzystywane przez banki i inne instytucje finansowe oraz Finea SA (www.finea.pl), specjalizująca się w faktoringu online.