O nas

Biuro ZPF

Siedziba

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce
ul. Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk
tel. 58 302 92 05 / fax. 58 302 92 64

email: info@zpf.pl

Marcin Czugan
Prezes Zarządu
Dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego
e-mail: mczugan@zpf.pl

Marcin Czugan 
Prezes Zarządu
Dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego

Agnieszka Łęgowska-Grönke
Manager ds. Administracyjno-Operacyjnych
e-mail: alegowska@zpf.pl

Agnieszka
Łęgowska-Grönke
Manager ds.
Administracyjno-Operacyjnych

Marta Swat
Radca Prawny
Departament Prawno-Legislacyjny
e-mail: mswat@zpf.pl

Marta Swat
Radca Prawny, Departament Prawno-Legislacyjny

Agata Jerzewska
Prawnik
Departament Prawno-Legislacyjny
e-mail: ajerzewska@zpf.pl

Agata Jerzewska
Prawnik, Departament Prawno-Legislacyjny

Agnieszka Kozioł
Manager Projektów i Analiz
e-mail: akoziol@zpf.pl

Agnieszka Kozioł
Manager Projektów i Analiz

Izabela Skajewska
Manager Projektów
e-mail: iskajewska@zpf.pl

Izabela Skajewska
Manager Projektów

Tomasz Rurkowski
Manager Projektów
e-mail: turkowski@zpf.pl

Tomasz Rurkowski
Manager Projektów

Wiktoria Wosik
Młodszy Manager Projektów
e-mail: wwosik@zpf.pl

Wiktoria Wosik
Młodszy Manager Projektów

Anna Ćwiklińska-Kochanowska
Manager ds. Social Media
akochanowska@zpf.pl

Anna Ćwiklińska-Kochanowska
Manager ds. Social Media

Beata Robaczewska-Ślimko
Manager ds. Rachunkowo-Księgowych
e-mail: bslimko@zpf.pl

Beata
Robaczewska-Ślimko
Manager ds. Rachunkowo-Księgowych

Julia Rybczyńska
Radca Prawny
Departament Prawno-Legislacyjny

Julia Rybczyńska
Radca Prawny, Departament Prawno-Legislacyjny

Sandra Smętek
Manager Projektów

Sandra Smętek
Manager Projektów