Odzyskiwanie zaległych należności nigdy nie było tak proste!

Jak wynika z badania „Freelancerzy w Polsce 2019”, ponad połowa, bo aż 54 proc. respondentów przyznało, że miało trudności z otrzymaniem terminowych wpłat. Dla drobnych przedsiębiorców brak płatności już nawet za jedną fakturę bywa kluczowy i może znacząco zachwiać ich sytuację finansową.

Samodzielne odzyskanie zaległych należności nie zawsze jest możliwe, tak samo jak zlecenie pojedynczej wierzytelności do firmy windykacyjnej. Z myślą o takich sytuacjach powstał Odzyskiwacz.pl – autorska platforma internetowa stworzona przez Grupę Vindix, dzięki której nawet mikro przedsiębiorca uzyska pomoc w odzyskiwaniu należności od profesjonalistów.

Czas to pieniądz

Platforma jest prosta i intuicyjna. Założenie konta, zlecenie obsługi i opłata prowizji zajmuje chwilę, a szczegóły dotyczące sprawy oraz działania, które zostały podjęte, by odzyskać należność, Klient widzi w jednym miejscu.

Działania windykacyjne startują od razu, po dodaniu sprawy do systemu i zaksięgowaniu wpłaty z tytułu prowizji. Opłata, którą dokonuje Klient, obejmuje nielimitowaną w czasie obsługę na etapie polubownym z zastosowaniem wszelkich kanałów komunikacji i z udziałem najnowszej technologii, która umożliwi dotarcie do dłużnika.

Chcemy, by nasz Klient dzięki przekazaniu sprawy nam do obsługi odzyskał przede wszystkim pieniądze, ale też czas, który zamiast na odzyskiwanie należności przeznaczy na rozwijanie swojej firmy, płynność finansową, dzięki której będzie mógł inwestować i zatrudniać pracowników oraz zadbał o pozytywne relacje ze swoimi Klientami – przerzucając ciężar windykacji na specjalistów, którzy robią to od lat. To główne założenia platformy i idee, które przyświecały nam przy jej tworzeniu. Powierzając windykację profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem i zapleczem technologicznym, nasi Klienci mają pewność, że ich sprawa znajduje się w dobrych rękach – mówią twórcy platformy.