Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego (19-20.04.2017)

Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego (19-20.04.2017)

Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego to autorska inicjatywa Koła Naukowego Prawa Bankowego działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i jednocześnie największa w naszym kraju konferencja, dotycząca bankowości, rynku kapitałowego i finansów, organizowana przez studentów. W tym roku odbędzie się dziewiąta edycja tego unikatowego projektu, którą Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce objęła patronatem merytorycznym.

IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego odbędzie się 19 i 20 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie. W ciągu dwóch dni, wypełnionych wystąpieniami i panelami dyskusyjnymi z udziałem cenionych ekspertów, poruszone zostaną bieżące tematy dotyczące między innymi roli banków na rynku inwestycyjnym private equity i venture capital, fintechowej rewolucji, bankowości inwestycyjnej w świetle dyrektywy MIFID II, czy wyzwań sektora bankowego w świetle Brexit. Wśród prelegentów tegorocznej edycji pojawią się przedstawiciele największych polskich i międzynarodowych kancelarii takich jak: Allen&Overy, Olesiński&Wspólnicy, Weil, PWC Legal czy SSW.

Celami Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego są: integracja biznesu, prawa i środowiska akademickiego, stworzenie uniwersalnej platformy wymiany poglądów oraz wzrost świadomości i zainteresowania w dziedzinie bankowości i prawa finansowego. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Związku Banków Polskich, Instytutu Allerhanda, Fundacji Obywatelskiego Rozwoju, Biura Informacji Kredytowej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Partnerami medialnymi IX Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego są: Rzeczpospolita, Pap Biznes, Bankier.pl, aleBank.pl, miesięcznik finansowy BANK, Stockwatch, Law Business Quality i studentprawa.pl.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego w portalu Facebook (www.facebook.com/kongresprawabankow…) oraz profilu wydarzenia na LinkedIn (www.linkedin.com/company/16163327).

Formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem: ixkongres.evenea.pl.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.