PwC i Experian w EUROFINAS

PwC i Experian w EUROFINAS

Experian dostrzega ogromne znaczenie networkingu. Wymiana wiedzy, najlepszych praktyk ma kluczowe znaczenie w tak trudnych, wymagających czasach. Jako, że jesteśmy częścią dużej społeczności, rozwiązywanie problemów nabiera nowego wymiaru i pozwala rozwiązywać je za pomocą nowych medtod. To dlatego Experian dołączył do programu dla Członków Stowarzyszonych, zainicjowanego przez EUROFINAS, jednego z najważniejszych „głosów” europejskiego rynku kredytu konsumenckiego na poziomie europejskim – skomentował Giglio del Borgo, Dyrektor Zarządzający, Experian Holding SRL (Włochy).

Gianluigi Benetti, Dyrektor Wykonawczy PwC, przystępując do programu stwierdził: PwC pracuje intensywnie w obszarze kredytów konsumpcyjnych we wszystkich gałęziach naszych usług: doradczych, consultingowych, audytu i podatków oraz usług prawnych. Cieszymy się z  dołączenia do EUROFINAS jako Członek Stowarzyszony, mamy nadzieję na wzmocnienie sieci kontaktów oraz jesteśmy otwarci na dzielenie się doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce docenia wartość programu, który umożliwia dołączenie do EUROFINAS, ze znakomitą ekspertyzą i doświadczeniem, specjalistom wielu dziedzin, wspierających rozwój sektora consumer finance – skomentował akces PwC i Experian Andrzej Roter, Dyrektor Generalny KPF, Członek szerokiego Zarządu tej organizacji.

Experian

Experian jest wiodącym dostawcą globalnych usług, dostarcza dane i narzędzia analityczne klientom na całym świecie. Grupa pomaga firmom w zarządzaniu ryzykiem kredytowym, zapobieganiu oszustwom i zautomatyzowaniu procesów podejmowania decyzji. Experian zatrudnia 17.000 ludzi w biurach w 40 krajach. Więcej informacji o Experian na www.experian.it

PwC

PwC pomaga organizacjom tworzyć wartość, której szukają. Posiada sieć firm w 157 krajach, zatrudniającą ponad 184 tysiące ludzi, dostarczających usług w zakresie, doradztwa, podatków i przepisów prawa. PwC Włochy posiada biura w 21 miastach i może korzystać z wiedzy 3400 osób, w tym 136 partnerów. Więcej informacji o PwC na http://www.pwc.com/it

Członkowie Stowarzyszeni EUROFINAS

Oprócz Experian Holding SRL (Włochy) i PwC Advisory SpA (Włochy), Członkami Stowarzyszonymi są także: ACCIS, BNP Paribas Cardif, CBP, CRIF, FICO, Genworth, Metlife  oraz White Clark.